S3 mini Türkiye yazılım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
boyabatlı

boyabatlı

Üye
    Konu Sahibi
S3 mini Türkiye yazılım
Evet arkadaşlar bugün böyle bir olay başına geldi demek ki yakında s3 mini güncellemesi Türkiye ye geliyor

hsynsglmz

hsynsglmz

Üye
:eek:

bizimköylü

bizimköylü

Üye
telefondan henüz indiremeyenler kies ile güncelleyebilirsiniz, ben şuanda kies üzerinden güncellemeyi başlattım :)

altok42

altok42

Üye
bende kies ten güncelledim 4.1.2. oldu ama fazla bir değişiklik yok.

salda15

salda15

Üye
5.0 çıkmadan köklü değişiklik beklemeyin

• Beğen
Tepkiler: firat1231

yilmaz19071986

Üye
ben güncellemeyi yaptım hiçbir değişiklik yok, google music diye bir uygulama yüklemiş sadece başkada hiçbirşey göremedim. Farklı bir değişiklik yakalayan varsa yazarsa sevinirim.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
    Konu Sahibi
Video izleyici den ekran resmi alma

• Beğen
Tepkiler: yilmaz19071986

crazy0067

Üye
benim telefondada aynı uyarı çıktı daha önceden güncelle dediğimde telefonunuz en son güncellemelere sahip diyordu bi kaç güne telefondan indirilebilir hale gelir diye düşünüyorum

- - - Eklendi - - -

benim telefondada aynı uyarı çıktı daha önceden güncelle dediğimde telefonunuz en son güncellemelere sahip diyordu bi kaç güne telefondan indirilebilir hale gelir diye düşünüyorum

geographerr

geographerr

Üye
fotoğraflara etiket ekleme özelliği gelmiş.

yilmaz19071986

Üye

- - - Eklendi - - -

Kies'ten güncelleme yaparsanız beklemenize gerek kalmaz.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
    Konu Sahibi
Evet bir değişiklik yok ha Hasan ha kel Hasan

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Arkadaşlar samsung türkiye daha güncellme sunmadı yurtdışı cihazlara gelen güncellemeyle karıştırmayın bu gelick olangüncellemeyi.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar samsung türkiye daha güncellme sunmadı yurtdışı cihazlara gelen güncellemeyle karıştırmayın bu gelick olangüncellemeyi.

Sundu kies den güncelleniyor pek fark yok ama ne yapalım adımız hıdır elimizden gelen budur

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Kies falan bilmem ama telefona gelsin bi yükleyelim ozamn daha rahat ve açıklayıcı konuşuruz.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
    Konu Sahibi
Bende bugün cafe de işim vardı fırsat tan istifade güncelleme yaptım değişen video izlerken ekran Resmi alınıyor başkada göze çarpan birşey yok

yilmaz19071986

Üye
Kies falan bilmem ama telefona gelsin bi yükleyelim ozamn daha rahat ve açıklayıcı konuşuruz.

Kies'e gelen güncelleme ile telefona gelen güncelleme arasında bi fark yok ki arkadaşım :)

Arkadaşında dediği gibi screenshot dışında bi değişiklik yok, hatta benim telefon artık donmaya başladı...

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Kies'e gelen güncelleme ile telefona gelen güncelleme arasında bi fark yok ki arkadaşım :)

Arkadaşında dediği gibi screenshot dışında bi değişiklik yok, hatta benim telefon artık donmaya başladı...

güncellemcm ozamn bn

mertgold

Üye
Bu güncellemeyi yükleyince kilit ekranındaki su efekti kalkıyor diyorlardı. Doğru mu?

boyabatlı

boyabatlı

Üye
    Konu Sahibi
Bu güncellemeyi yükleyince kilit ekranındaki su efekti kalkıyor diyorlardı. Doğru mu?

Evet su efekti kalkıyor bir donma başladı bu yazılım dan sonra çok uygulama yüklü fabrika ayarına da dönemem

yilmaz19071986

Üye
Evet su efekti kalkıyor bir donma başladı bu yazılım dan sonra çok uygulama yüklü fabrika ayarına da dönemem

aynen öyle donma başladı fakat bende format atamıyorum.... nasıl çözülecek bu sorun bilmiyorum. uygulamalarda açılmıyor....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt