s3 mini mi iphone 4 mü?

• 26 Mart 2013
  • 4037 Okunma
  • 26 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. kısa bir zamandır galaxy ace kullanıyorum fakat memnun değilim ben telefonda fazla uygulama kullanmak istiyorum bu telefonda mümkün olmuyor ya ram doluyor ya hafıza bu yüzden değişitireceğim.s3 mini mi iphone 4 mü?

Yazan: mibr
  2. S3 minide pixelleri gördükden sonra kesinlikle ip4...

yusufucan bunu beğendi.
  3. iphone4 32 gb yada 16gb işine yarar

4. Kesinlikle İphone 4-4S sakın s3miniye falan yönelme pişman olursun...:)

5. s3 minide piksel yok ben kullanıyorum tavsiyede ederim

6. tabi canım yoktur kesin

yusufucan bunu beğendi.
  7. arkadaş tavsiye ettik
    piksel sorunu varsa sen nasıl tavsiyede bulundun demeyecekmi alacak olan kişi
    dürbünlemi bakıyorsunuz ekranada pikselleri görebiliyorsunuz

snapdroid bunu beğendi.
  8. Dürbünle bakmaya gerek yok dikkatli bilen bir göz rahatlıkla görüyor :zzz:

9. iPhone 4, s3 mini üvey evlat gibi geliyor bana nedense

10. iPhone 4 al samsung guvenilmez hemde ekrani dandik pixel konusu da dogru

11. alırsan iphone 5 al veya 4S .Ama 4S sıfırı piyasada var mı bilmiyorum bulursan o da olur yani.onu alamıyorsan s3 mini güzel bi telefon deneme imkanım oldu ekran kalitesi çok güzel.youtube'da izlediğim kadarıyla yüksek boyutlu kaliteli oyunları da rahat oynatıyor bazı çok efekt gerektiren zamanlarda çok çok az takılmalar oluyor ama hissetmezsin bile.benim arkadaş düşünüyodu bi ara bu telefonu fiyatıda iyi ayrıca.900:tl:-1000:tl: civarlarında fiyatı vardı.

snapdroid bunu beğendi.
  12. iphone4

13. iPhone 4, 16 GB bulabilirsen tabi.

14. iPhone 4s Al diycem arada 600 tl fark var :D 2 si arasından iPhone 4. Ama ben olsam Lumia 820 alırdım.

15. iPhone 4 tabiki ama alabiliyorsan 4S. Birde pixelleri göremeyen arkadaşlar bir fotoğraf çekin. iphone 4'deki ile karşılaştırın çektiğiniz fotoğrafı o zaman S3 Mini'deki pixelleri görürsünüz.

16. 2 cihazida özellikle s3 min iyi incelemedigin çok belli kusura bakma

17. İnceleme derken bir bakmıştım. Ama iPhone 4 deki gibi güzel görüntü sağlayamıyor.

18. şu ana kadar gördüğün en iyi ekran s3 mininin galiba veya dikkatli değilsin bizzat inceledim c6-01in daha az sayılıyosa şaşırmam

19. arkadaşım benden tavsiye 4s olursa iyi ama 4 ile s3 mini arasında hiç düşünmeden s3 mini ben kullanıyorum harbiden çok hoş

20. Bu arada 6 aya yakın 4, 1 yıla yakında 4S kullandım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 18:04