Yardım s3 mini i-8200Q android 2.3 nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

darkguardian118

Üye
    Konu Sahibi
s3 mini i-8200Q android 2.3 nasıl yapılır
Merhaba arkadaslar 3-4 ay once s3-mini gt i8200q aldim.ROM,CWM ve ROOT gibi konulara merakliyim.Bu telefonuma android 2.3 romu varmidir ve bide uygun CWM bulamadim bu surume.Lutfen bana yardim edin

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
konu yeri yanlış

Masterthone

Masterthone

Üye
Bende böyle bi sorun olmamıştı ama recovery çıkmak için iki seçenek olması lazım bi power of teli kapatma bide teli tekrar başlatma seçeneği onlarin ikisinide denediysen olmuyosa bataryayı çıkarıp bi 5 dakika bekle gene olmassa baştan anlatilanlarin aynısını yaparak bidaha dene bakalım :)

Son düzenleme:

darkguardian118

Üye
    Konu Sahibi
Bende böyle bi sorun olmamıştı ama recovery çıkmak için iki seçenek olması lazım bi power of teli kapatma bide teli tekrar başlatma seçeneği onlarin ikisinide denediysen olmuyosa bataryayı çıkarıp bi 5 dakika bekle gene olmassa baştan anlatilanlarin aynısını yaparak bidaha dene bakalım :)
Kardesim dediklerini yaptim gene olmadı hep recovery de aciliyor oda bozuluyo bazen buna bi cagre bulursan sevinirim yada bu telefona uygun bi ROM linki atarsan belki onu yapinca olur

Masterthone

Masterthone

Üye
Kardesim S3 mini GT-I8200 Deodex-goldenve3gxx rom - MaxiCep buradaki romu tel hafizasina at ve recovery kurmadan dene bakalim kendi recoverysindede install olmasi lazim ama bunu yapmadan once tel sadece root lu olsun yuklenincede philz touch veya twrp recoverylerinden birini yuklemeyi dene

Üst Alt