s3 ee root atma

• 19 Temmuz 2014
  • 904 Okunma
  • 32 Cevap

1. Beyler s3 cihazim var ilk aldigim da jet gibiydi simdi 1800 lerden kalma tank gibi oldu. Root atmayi düşünüyorum. Ne dersiniz ?

Yazan: lostarceus
    Samsung ile gönderdi
    bydeathhhone bunu beğendi.
  2. toucwiz belli bi sureden sonra kasar benims3 te keza oyle

Samsung ile gönderdi
  3. Sat daha iyi nexus4 al :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    bydeathhhone bunu beğendi.
  4. Her yardim konusuna sat deseydik ooo. Bence s3 nexus 4 ten daha iyi kullanmayi bilirsen eger. Arkadasa gelince eger root rom cwm hevesliyse bir pm ile hersey anlatilir digerleri bos is ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
    Kontrol bunu beğendi.
  5. S3 e bir programla root atabilirsiniz frame root forumda yok heralde googleda var

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Apk yi kur ve calistir root oluyo ben denedim

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Root at, gereksiz işine yaramayan uygulamaları sil. Cihazın eski haline döner ;)
    Ben aldigima hiç pişman olmadım. ilk gün root attım ve hala tam takır çalışıyor. Kesinlikle 1 kez bile kasma olmuyor. ;)
    Root şart.

Mobil cihaz ile gönderdi
    The Shadow bunu beğendi.
  8. Eğer ki android 4 ten 4.2 ye kadar ise Rot tek tık ile mümkün yok 4.3 ve üstü ise çok zahmetli

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Neyi zahmetli ya. odin ile 2 dk sürmüyor. Arkadaşım şimdi sana özel mesaj atıyorum. oradan yapabilirsin.
    Android sürümün 4.3 ise bu şekilde root yapılır. ÖZEL MESAJ ATTIM.

Mobil cihaz ile gönderdi
    The Shadow bunu beğendi.
  10. 4.3 odın ıle yapmayı denedım ama cok eksıklıkler var markette olmayan uygulama ıstyıyor root at dedım cıhaz yenıden basladı ama root atmadı. en ıyısı satıp ı hone almak sogudum androıd den :D

11. Hayır. CF root dosyasını odin e yükle. ardından start de tamamdır. tabi tercih senin. Kullanmasını bilen için s3 çok iyi bir cihaz :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    The Shadow bunu beğendi.
  12. eskı androıd cıhazıma z4root ve superures yukleyıp yapmıstım 2 sene oldu. sımdı s3 delırttı benı odınlede ugrastım sıtedekı degı gıbı yaptım orta tus ses ve power a basınca sıtedekı gıbı tauch wız mı ne mavı bı ekran gelmıyor ? sınırlendım bıraktım :D[DOUBLEPOST=1405908426,1405908272][/DOUBLEPOST]
    o dan baslasam olur mu ki ?

13. makaleyi iyi oku bence :) yapınca görürsün çok basit olduğunu.

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Ben bunu demek istedim . Hele ki knox güvenlik duvarı varsa çok uğraştiriyor. Öyle eskisi gibi yok tek tık veya odin ile . CF root atıyor sun ama süpersu her zaman olmuyor .

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Allah Allah. Ben 2 yıldır root atıyorum, daha 1 kere bir sorunla karşılaşmadım. Doğru okursanız o siteyi yanlış yapma ihtimaliniz yüzde 0 ! ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
    The Shadow bunu beğendi.
  16. Frame root tek tik

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Yok be hacim. Yillardir. Bu androidle ugrasiyorum. Root ve room isinide bilirim. Ama guvenliginden supeduymaya basladim androidin nede olsa acik kaynak codlu[DOUBLEPOST=1405992203,1405992178][/DOUBLEPOST]
    4.3 e uyumludigil sanirsam

Samsung ile gönderdi
  18. Uyumlu ben yaptim oldu

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Markette yok link ?

Samsung ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 00:52