s3 ee root atma

Sponsorlu Bağlantılar

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
s3 ee root atma
Beyler s3 cihazim var ilk aldigim da jet gibiydi simdi 1800 lerden kalma tank gibi oldu. Root atmayi düşünüyorum. Ne dersiniz ?

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
The Shadow

The Shadow

Üye
Sat daha iyi nexus4 al :)
Her yardim konusuna sat deseydik ooo. Bence s3 nexus 4 ten daha iyi kullanmayi bilirsen eger. Arkadasa gelince eger root rom cwm hevesliyse bir pm ile hersey anlatilir digerleri bos is ;)

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
mtrhsts

mtrhsts

Üye
S3 e bir programla root atabilirsiniz frame root forumda yok heralde googleda var

mtrhsts

mtrhsts

Üye
Apk yi kur ve calistir root oluyo ben denedim

Kontrol

Kontrol

Üye
Root at, gereksiz işine yaramayan uygulamaları sil. Cihazın eski haline döner ;)
Ben aldigima hiç pişman olmadım. ilk gün root attım ve hala tam takır çalışıyor. Kesinlikle 1 kez bile kasma olmuyor. ;)
Root şart.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Eğer ki android 4 ten 4.2 ye kadar ise Rot tek tık ile mümkün yok 4.3 ve üstü ise çok zahmetli

Kontrol

Kontrol

Üye
Neyi zahmetli ya. odin ile 2 dk sürmüyor. Arkadaşım şimdi sana özel mesaj atıyorum. oradan yapabilirsin.
Android sürümün 4.3 ise bu şekilde root yapılır. ÖZEL MESAJ ATTIM.

• Beğen
lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
4.3 odın ıle yapmayı denedım ama cok eksıklıkler var markette olmayan uygulama ıstyıyor root at dedım cıhaz yenıden basladı ama root atmadı. en ıyısı satıp ı hone almak sogudum androıd den :D

Kontrol

Kontrol

Üye
Hayır. CF root dosyasını odin e yükle. ardından start de tamamdır. tabi tercih senin. Kullanmasını bilen için s3 çok iyi bir cihaz :)

• Beğen
lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
Hayır. CF root dosyasını odin e yükle. ardından start de tamamdır. tabi tercih senin. Kullanmasını bilen için s3 çok iyi bir cihaz :)
eskı androıd cıhazıma z4root ve superures yukleyıp yapmıstım 2 sene oldu. sımdı s3 delırttı benı odınlede ugrastım sıtedekı degı gıbı yaptım orta tus ses ve power a basınca sıtedekı gıbı tauch wız mı ne mavı bı ekran gelmıyor ? sınırlendım bıraktım :D
o dan baslasam olur mu ki ?

Kontrol

Kontrol

Üye
makaleyi iyi oku bence :) yapınca görürsün çok basit olduğunu.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
4.3 odın ıle yapmayı denedım ama cok eksıklıkler var markette olmayan uygulama ıstyıyor root at dedım cıhaz yenıden basladı ama root atmadı. en ıyısı satıp ı hone almak sogudum androıd den :D
Ben bunu demek istedim . Hele ki knox güvenlik duvarı varsa çok uğraştiriyor. Öyle eskisi gibi yok tek tık veya odin ile . CF root atıyor sun ama süpersu her zaman olmuyor .

Kontrol

Kontrol

Üye
Allah Allah. Ben 2 yıldır root atıyorum, daha 1 kere bir sorunla karşılaşmadım. Doğru okursanız o siteyi yanlış yapma ihtimaliniz yüzde 0 ! ;)

• Beğen
mtrhsts

mtrhsts

Üye
Frame root tek tik

lostarceus

lostarceus

Üye
    Konu Sahibi
mtrhsts

mtrhsts