S3 Çok Kasıyor Şikayetçiyim !!

Sponsorlu Bağlantılar

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
Yanlız şu format atmak fabrika ayarlarına dönmek ile aynı şeymiş zate n ben defalarca fabrika ayarlarına döndüm.sonuç gene aynı. Telefon kafasına göfe takılıyor valla bi gun giriyorum oyuna hiç kasmıyor bi gun ise kasmalar oluyor.

15097

15097

Üye
O zaman servisten başka çaren yok.

rberkay

rberkay

Üye
denedim kasmıyor bende.. arka planda çalışan programları ara ara kapatıp öyle dene, eğer denemediysen.. belki biraz olsun kasma sorununu giderebilir

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
denedim kasmıyor bende.. arka planda çalışan programları ara ara kapatıp öyle dene, eğer denemediysen.. belki biraz olsun kasma sorununu giderebilir

Katılıyorum task manager yükleyip rami ara ara temizleyebilirsin..

rarslan87

rarslan87

Üye
arkadaşlar benim de benzer bir sıkıntım var, yardımcı olursanız sevinirim. 3 gün önce facebook güncellemesi geldi ve yükledim. fakat ne olduysa o güncellemeden sonra oldu ve telefon özellikle facebook açıkken sinir edici bir şekilde kasmaya başladı ve ilk donmasını yaptı. telefonumda hiçbir tema vs. widget bile yüklü değil hepsini kaldırdım. zaten güncellemeden önce daha çok oyun vardı, güncellemeden kaynaklanıyor diye telefonun yükünü iyice hafifletmeme rağmen facebook ta kasıyor ve geri tuşu bazen çalışmıyor. benzer sorunu olan arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim, çözümü olmasa bile başkalarında aynı sorun olup olmadığını bilmek istiyorum. Bu arada Android 4.1 sürümü yüklü.
Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Gta 3 nasıl kasıyor yahu ben hergün en az 1 saat oynuyorum en ufak bi kasılma bile olmuyor..Arkadaşların da dediği gibi servise gönder bence :hmmm

Dn@

Dn@

Üye
Size benden bir öneri benim de S3 üm var oyunlarda kasmasının tek nedeni güç tasarrufu modunda olması işlemciyi sınırlıyor o yüzden kasmalar olabiliyor oyuna girmeden önce güç tasarrufu modunu kapat ve gir ne dediğimi anlarsın :)

Türe

Türe

Üye
Hafıza çok doluysa normaldir dostum

rarslan87

rarslan87

Üye
Arkadaşlar bunun için ayrı başlık açılır mı bilmiyorum ondan şimdiden özür diliyorum ama bu sorun iyice canımı sıkmaya başladı. Facebook uygulamasındayken geri tuşunun kafasına göre çalışıp çalışmaması ne ile alakalı? Çözümünü bilen varsa yazması rica olunur.

MücahitTokgöz

Katılıyorum task manager yükleyip rami ara ara temizleyebilirsin..

vay be telefon 4 çekirdekli her telefndan üstün sayılır ama rami temizlemesen kasar oyun he ?? Bahsrttiğimiz oyun temple run ve telefon Galaxy S3.. Telefonda sorun olduğu açık açık ortada yada romdan kaynaklanan bi durum.

mennes35

Üye
Arkadaslar fabrika ayarlarina donsem rehber, notlar silinir mi acaba

sercan42_

Üye
xd .D

Üst Alt