S3 Çok Kasıyor Şikayetçiyim !!

Sponsorlu Bağlantılar

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
S3 Çok Kasıyor Şikayetçiyim !!
Arkadaşlar şu samsung galaxy s3 telefonunu aldığıma gerçekten pişmanım nedense oyunlarda hep takılma ve kasmalar yaşıyorum gta 3 , temple run , temple run brave oyunlarında özellikle gerçekten telefondan soğudum ya. Sizce sorunum nasıl çözülür yardımlarınızı bekliyorum.

15097

15097

Üye
temple run'da mı :zong: bence telefonuna servise ver.hatta değiştir ne bilim şikayet falan et.temple run'da da takılıyorsa senin telefonunda bir sorun vardır kesinlikle.

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
iphone 4s lede oynadım ben temple runu birçok kez onda hiç takılmadıki anlamıyorum neden s3 takılıyor :(

Türe

Türe

Üye
kesin servislik

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
yapmayın yaw of :S ben 15 yaşındayım telefonuda babama zar zor aldırdım. şimdi bozuk deyip servise gönderelim dersem valla oyar beni telefonu fırlatır camdan :((((((((((((((((((

sercan42_

Üye
S3 üm olsun da kassın razıyım

15097

15097

Üye
O oyun iPhone 2G'de bile kasmıyor ki :bilmm S3'te hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....ç kasmaz anlayacagın.Babana bir şekilde söyle kesinlikle servise gitmeli.

R.A.M

R.A.M

Üye
yeniden rom at belki yazılımsal sorundur :hmmm

MaxipmaN

Üye
telefon sorunlu belli yani

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Servise ver kardeşim yada wipe data yap!

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
Bakın rom felan anlamam onlardan ben telefonun her şeyi orjinal şu anda bide temple runda ilk girişimde iyuna kanat alınca takılıp hemen kendine geliyordu ama 2. Kanat alınca hiç takılmıyordu ve oyinda arada saniyelik takılmalar oluyordu sonra bende telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm ve kanat alınca takılma problemi gitti fakat bu gunde gta da biraz takıldı ve temple rundada gene arada takılıyor .s

15097

15097

Üye
Bence format at düzelmezse mecburen servis baska caren yok maalesef rom atmayı bilmiyorsan :)

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
Peki format atarsam garanti dışı vb. Kalırmı ve nedense ben rehberdeki kişileri sim kartına atamıyorum hafıza dolu diyor. Bide nasıl atıcam firmatı?

15097

15097

Üye
hayır kalmaz ama nasıl format atılacagını bilmiyorum s3'e :bilmm

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
Bilen biri varsa söylesin .d

R.A.M

R.A.M

Üye
buyur kardeşim

hmgurbuz2

hmgurbuz2

Üye
Götür one s ile değiştir ;)

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Güç tasarrufunu kapa. Fabrika ayarlarına dön tüm herşeyi sil. Rehberini yedeklemeyi unutma. Ve uyumlu oyun indir. Ben sana link veririm istersen özel olarak Temple Run : Brave bizzat S3 ümde olan ve kasmayan yine kasarsa teknik servise gonderirsin :oke:

Üst Alt