Yardım S3 brick oldu orta tuş çalışmadığından twrpye giremiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

onurw58

onurw58

Üye
    Konu Sahibi
S3 brick oldu orta tuş çalışmadığından twrpye giremiyorum
başlıktada dediğim gibi orta tuşum bozuk ve telbrick oldu.twrp yi açmak için bir yöntem varmı yardım edin lütfen

frezby1

frezby1

Üye
başlıktada dediğim gibi orta tuşum bozuk ve telbrick oldu.twrp yi açmak için bir yöntem varmı yardım edin lütfen
eger tus bozuk ıse sadece usb jıg ıle acabılırsın

onurw58

onurw58

Üye
    Konu Sahibi
usta sivasta yım ücra bir köşesinde. gelmesi 3-5 günü bulur telefoncular satarmı acaba?

frezby1

frezby1

Üye
usta sivasta yım ücra bir köşesinde. gelmesi 3-5 günü bulur telefoncular satarmı acaba?
hocam bıleme telcıler satar mı satmazmı lakın satmıyosa da eger elbecerın varsa kendınde yapabılırsın
altta resım ve vıdeo koyuyorum

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Hasand.
onurw58

onurw58

Üye
    Konu Sahibi
hocam bıleme telcıler satar mı satmazmı lakın satmıyosa da eger elbecerın varsa kendınde yapabılırsın
altta resım ve vıdeo koyuyorum

deneyeceğim dışarı çıkıp mazeme alayım

frezby1

frezby1

Üye
deneyeceğim dışarı çıkıp mazeme alayım
malzeme olarak dısarıdan sadece dırenc alacaksın evınde bozuk bır usb kablo vardır ıllakı eger yoksa 5 10 tl ye bırtanede usb alman gerekır resımde gosterdıgı gıbı lehım yapacaksın unutma
dırencler ya 1 adet 300 kılo ohm yada 3 adet 100 kılo ohm dırenc alacaksın
300 luk dırenc blursan 1 dırenc lehımleyeceksın 100 luk bulursan 3 dırencıde bırbırıne baladıktan sonra lehımleyeceksın
not : dırencler elektırık cılerde bulunmuyor pek nadır elektırıkcılerde vardır
bulabılecegın yerler radyo tv tamırcılerı pc tamırcılerı led tabelacılar ve elektronık yedek parca satan yerlerde bulursun hadı rastgele

Hasand.

Hasand.

Üye
malzeme olarak dısarıdan sadece dırenc alacaksın evınde bozuk bır usb kablo vardır ıllakı eger yoksa 5 10 tl ye bırtanede usb alman gerekır resımde gosterdıgı gıbı lehım yapacaksın unutma
dırencler ya 1 adet 300 kılo ohm yada 3 adet 100 kılo ohm dırenc alacaksın
300 luk dırenc blursan 1 dırenc lehımleyeceksın 100 luk bulursan 3 dırencıde bırbırıne baladıktan sonra lehımleyeceksın
not : dırencler elektırık cılerde bulunmuyor pek nadır elektırıkcılerde vardır
bulabılecegın yerler radyo tv tamırcılerı pc tamırcılerı led tabelacılar ve elektronık yedek parca satan yerlerde bulursun hadı rastgele
Bu dediğiniz USB jig Android tüm telefonlara uyumlu örneğin LG ,Sony...
Uyumlu mu ?

onurw58

onurw58

Üye
    Konu Sahibi
içini açtığım usb kablolarının hepsinde 3 tane lehim yeri var videolardakinde 5. Elektronik parça satan yerlerin birçoğuna sordum hepsinde 3 girişliler var

frezby1

frezby1

Üye
onun onemı yok onemlı olan - ve ıd yı bulmak dene me yanılma ıle halledıceksın artık

kngrlr

Üye

bir program var pc ye yüklüyorsun o dirençle verilmiş akım gibi davranıyor ve telefon download moduna geçiyor. hatta sadece samsung için var galiba dur bulursam atıcam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kngrlr

Üye

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Hasand.
onurw58

onurw58

Üye
    Konu Sahibi
Saolun direnç ve microusb girişi ile hallettim.Tekrardan Hepinize Teşekkürler.

sahanemir

sahanemir

Üye
Ben doğubank tamircilerinden almıştım çok da güzel ise yarıyor

Z1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt