S3 Ses Tuşu Bozuk Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
linconman

linconman

Üye
    Konu Sahibi
S3 Ses Tuşu Bozuk Açılmıyor
Arkadaşlar Samsung Galaxy S3 telefonum var LineageOs Rom yükledim. Telefonumun ses açma tuşu bozuk. Telefonum sarjı bitince kapandı tekrar açtığımda Açılış Animasyonunda kalıyor telefon açılmıyor. Yeni Rom yüklemek için ses tuşu bozuk olduğu için recovery moda giremiyorum. Nasıl çözebilirim acil yardım istiyorum.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yani şu durumda yapılabilecek tamir ettirmek olur ama işin acil anlaşılan şu vakitte ve bu durumda yapılabilecek birşey yok gibi donanım bilgin yok ise.

linconman

linconman

Üye
    Konu Sahibi
Yani şu durumda yapılabilecek tamir ettirmek olur ama işin acil anlaşılan şu vakitte ve bu durumda yapılabilecek birşey yok gibi donanım bilgin yok ise.
Ses tuşunu tamir edebilirlermi hocam. Ayrıca cihazı açıp ses tuşunu kontrol etsem zararı olur mu

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Açıp bir kontrol edin Ses düğemsi Anakarta temas ediyor mu diye falan inceleyin büyük ihtimalle çözersiniz :oke:

linconman

linconman

Üye
    Konu Sahibi
Açıp bir kontrol edin Ses düğemsi Anakarta temas ediyor mu diye falan inceleyin büyük ihtimalle çözersiniz :oke:
Ses kısma çalışıyor ses açma çalışmıyor butondan tık diye ses geliyor ama işlemiyor.

linconman

linconman

Üye
    Konu Sahibi
Cihazin içini açıp bir bakın azıcık kurcalayin.
Denedim çözüm yok. Herhangi bir şekilde download veya recovery mod a alamazmıyım ?
Arkadaşlar bi ilçede okuyorum. Telefoncuya götürdüm ses tuşu bozuk değil recovery silmişin diyorlar. Ses tuşu telefon çalışırkende bozuktu kafayı yedirecekler bana. Box ile yazılım atacağını söyledi 40 tl istedi bana pahalı geldi ne yapmam gerekir ?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Denedim çözüm yok. Herhangi bir şekilde download veya recovery mod a alamazmıyım ?
Arkadaşlar bi ilçede okuyorum. Telefoncuya götürdüm ses tuşu bozuk değil recovery silmişin diyorlar. Ses tuşu telefon çalışırkende bozuktu kafayı yedirecekler bana. Box ile yazılım atacağını söyledi 40 tl istedi bana pahalı geldi ne yapmam gerekir ?
Başka yere götürün oradaki kişiler büyük ihtimalle bu işlerden anlamadığınzı düşünerek sizden para koparmaya çalışıyor.

linconman

linconman

Üye
    Konu Sahibi
Butonu değiştirdim sorun çözüldü. Konu kilit.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
:locked: @Mesut Aktaş

Son düzenleme:
Buğra

Buğra

Admin
Sorun çözüldüğüne göre konu kilit :locked:

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt