S3 alayim mi birkac soru :)

Sponsorlu Bağlantılar

furko64

Üye
    Konu Sahibi
S3 alayim mi birkac soru :)
Suan 650Tl civari birikmis param var elimdeki telefonuda satip s3 almayi dusunuyorum

1)Suan s3 android kac kullaniyor ve guncelleme gelecekmi
2)Oyunlarda takilma kasma atma vs oluyor nu
3)Herhangi bi sikayeti olan var mi telefondan

enterneoll

enterneoll

Üye
android 4.1.2 kullanıyor ve güncelleme haziran ayında gelicek 5.0 kesin gelicek
2) sadece 1-2 oyunda çok ufak hatalar var ama onlarda güncellenince geçiceğini düşünüyorum
3) bende bi sorun yok

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
Arkadaşımda var temple run 2 de hafif kasıyor aradada telefon donuyor

furko64

Üye
    Konu Sahibi
Most wanted gibi oyunlarda nasil

yoyofurkan

Üye
menü geçişlerinde hafif titriyor s3 nexus çok akıcı

enterneoll

enterneoll

Üye
fk555897

fk555897

Üye
S3 şuan Android 4.1.2 JB kullanıyor ve Android 5 veya daha üstü güncellemeler gelecek.
Oyunlarda sorun yaşatacağını sanmıyorum.
Telefonda sağlamlık sorunu var.

SaykoHakim

SaykoHakim

Üye
Ben kullanıyorum 5 aydır falan alma bence bazı oyunlarda kasıyor onr spıderman, moder combat 4 vs vs sen en ıyısı note 3 u bekle 3 gb ram hem s3te sarj sorunu yemın ederım cok cıddı ve aşırı ısınma var kısacası alma bak 1600 e aldım 6 ay gectı 1100 e buluyosun 0 ını rezaletın danıskası pısman olma alma derım ramı cok yetersız 16 gb hafıza dıye gelen cıhaz 11 gb ıyımı alayını sıstem yeve cesıtlı problemlerı var alma

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
Ben kullanıyorum 5 aydır falan alma bence bazı oyunlarda kasıyor onr spıderman, moder combat 4 vs vs sen en ıyısı note 3 u bekle 3 gb ram hem s3te sarj sorunu yemın ederım cok cıddı ve aşırı ısınma var kısacası alma bak 1600 e aldım 6 ay gectı 1100 e buluyosun 0 ını rezaletın danıskası pısman olma alma derım ramı cok yetersız 16 gb hafıza dıye gelen cıhaz 11 gb ıyımı alayını sıstem yeve cesıtlı problemlerı var alma
Bende s3 kullandım onca oyun oynadım gram kasma olmadı ayrıca hiç ısınma problemi ile başbaşa kalmadım senin cihazda bir anormallik varmış anlaşılan sen servise gösterbi

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Nexus 4 al :D

Üst Alt