Galaxy S3 i9300 S3 4.3 Türkiye Romu Kurulumu (En Kapsamlısı Resimli Anlatım!) Linkler Güncellendi (09-02-2015)

Sponsorlu Bağlantılar

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Üstad sayende root atmayı yedeklemeyi rom yüklemeyi en ayrıntılı şekilde öğrendim. Allah razı olsun senden. Klon imei ve şebeke sorunu olan telefona modem ve kernel yükledik mi sorun kalmıyor en azından bende sorun kalmadı. Lakin kafama takılan bir soru var sormak istediğim. Bu kernel ve modem S3 ün her rom her android sürümü için aynı mı. Yani S3 için Androidin hangi sürümü olursa olsun bu modem ve kernel işe yarar mı. Yoksa uyumlu olanı bulmak mı gerek.?
custom romlarda sıkıntı olmaz ama stocklarda sıkntı cıkarır sürümler arası

sado-06

sado-06

Üye
selamun aleykum cok güzel paylaşım gardasım bnım s3 ı9300 samsung yazısında donuyor ne yapmam gerekıyo ve pc gormuyor
selamun aleykum cok güzel paylaşım gardasım bnım s3 ı9300 samsung yazısında donuyor ne yapmam gerekıyo ve pc gormuyor yardımcı olurmusun

aanto

Üye
Arkadaşlar Galaxy s3 i9300 telefonum var usb den sadece şarz edebiliyorum (şarz soket yolları bozuk) bilgisayara bağlayamıyorum. Firmware yüklemek istiyorum SdCard yada başka bir yolla yüklemek mümkün mü?
Şimdiden teşekkürler.

fermanbenim

Üye
S.A. Hocam link yok yardımcıv olurmusunuz.

DİKKAT BU DOSYA S3 İÇİNDİR !!

Telefonu Download Mode'a alarak Odinden PDA'ya basıp verdiğim Cf Auto Root dosyasını seçip yüklüyoruz.

fermanbenim

Üye
s.a.
arkadaşlar aşağıdaki link yok yardımcı olurmusunuz
DİKKAT BU DOSYA S3 İÇİNDİR !!

Telefonu Download Mode'a alarak Odinden PDA'ya basıp verdiğim Cf Auto Root dosyasını seçip yüklüyoruz.
link eksik :(
~~ 9) +S3 4.3 ten 4.1.2 Ye döndüğünde şebeke sorunu yaşatmayan orjinal 4.1.2 ROM eklenmiştir.+ ~~

S3 4.0.4 ROM

kartal2378

kartal2378

Üye
arkadaslar tapatalk ile girebilmeyi basaran oldumu acaba

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
burdaki cf root linki ölü biri ilgilenirmi rica etsem

s3miniiiiii

Üye
s3 mini telefonun ekran görüntüsü gitti ses var görüntü yok çatlama vs gibi şeylerde yok telefonu satmak istiyoruma içindeki bilgileri silmem lazım nasıl yapabilirm yardımmm

sbhttngndz

Üye
karedeş allah razı olsun. ellrine sağlık. aynen uyguladım ve gayet güzelde oldu hiçbir sıkıntı yok. çook teşekkür ederim

Ylcnyldz

Üye
Teşekkürler sayenizde ciahzın şebekesi geldi. Peki bu işimize yaramayan uygulamaları nasıl kaldıracağız telefondan?

ibikibik

ibikibik

Üye
8)S3 Klon İmeisi olanlar için Özel Patchli MK6 Kernel ve Modemi !! (Şebeke Problemini Giderir)
Üstad benim j7 prime telefonumda imei boyle bi sorunu var her room atigimda ağda kayıtlı değil uyarısı alıyorum telefonculara 35tl verip duzeltiyorlar bu telefon içinde böyle bi patch dosyası mevcutmu acaba

Mc_SaRı

Mc_SaRı

Üye
Selam aleyküm öncelikle yazının tümünü okumadigimi belirterek şu sorumu sormak istiyorum.
Bende şuan elimde orjinal s3 var yazılım güncellemesi geldi ve güncelledim yillardir 4.3 kullanıyorum fakat dün elime bi adet orjinal s3 neo GT-I9301Q geçti (secenek ve geri tusu çalışmıyor ışık var ama tuş çalışmıyor) üzerinde 4.4.2 var ve sanki çakma tel gibi duruyor dogru düzgün bir özellik yok sanki. Benim düz s3 ona bin çekiyor neo olmamasina rağmen ben şimdi o s3 neo ya nasıl 4.3 yüklerim.
Odin falan la mümkün mü ?

berat8681

Üye
yıl olmuş 2019 halen s3 kullamıyorum yorumlar 2014 den kalmış kankalar neredesiniz yav şurayı canlandırıyım dedim sorum olacak s3 hızlı sabit emojisi olan sürüm lazım 4.4.2, 4.4.3,4.4.4 yönlendirebilirmisimiz bana link lazım

cygrc16

Üye
Rom dosyası silinmiş. Güncellemeniz rica olunur.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Odin programı zip dosyasının içinde mevcuttur

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: veliahht
kralveben

kralveben

Üye
Elime sağlık güzel paylaşım olmuş. Bende Samsung Galaxy tab A 8.0 (2019) tablet var. Hafızası sistem dosyaları sebebiyle şişmiş durumda bana kasmiyacak bir custom rom lazım öneriniz varmı acaba

Üst Alt