Galaxy S3 i9300 S3 4.3 Türkiye Romu Kurulumu (En Kapsamlısı Resimli Anlatım!) Linkler Güncellendi (09-02-2015)

Sponsorlu Bağlantılar

berfo98

berfo98

Üye
Hocam Bisi sorucam ya :) Biri beni aradıgında benden para kesiliyo ?

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Root dosyası icin:tşk: aksam 9 gibi romu baska siteye upload etcem link veririm konuya eklersin:oke:

berfo98

berfo98

Üye
Gercekten ellerine saglık çok güzel konu ve güzel rom :) ama biraz kasma var gibime geldi yada google playdan bir cok seyindiriorum su anda o yuzden olabilir eline saglık

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye

Teli rootladıysanız gereksiz uygulamaları kaldırmaya yarayan güzelbir program

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Dostum Telefon SAMSUNG İŞARETİNDE KALIYOR ÖLE BEKLİYOR ? NABABİLİRİM ACILMIYOR YANİ ?Usta Telefon Acıldıda Yazılım Guncellemesi var diyo 4.3 den daha sonra guncelememmi cıktı ? ne diyim ben buna
kardeş wipe data yaptınmı ? o her telefonu güncellmede cıkar güncelle dersen bidaha cıkmaz :)
Hocam Bisi sorucam ya :) Biri beni aradıgında benden para kesiliyo ?
ben şuan kullanıyorum bende bi sıkıntı yokta veri acık kalmıs olabilir:)
Root dosyası icin:tşk: aksam 9 gibi romu baska siteye upload etcem link veririm konuya eklersin:oke:
güzel olur kardeş:)
Gercekten ellerine saglık çok güzel konu ve güzel rom :) ama biraz kasma var gibime geldi yada google playdan bir cok seyindiriorum su anda o yuzden olabilir eline saglık
ilk yüklendiğinde cok kasıyodu özellikle google play güncelleme sırasın fln ama titanium backup kur dediğim gibi gereksiz uygulamaları sildikten sonra sıkıntısı kalmaz şuan sorunsuz kullanmaktayım ne kasma ne donma var şarjda cok iyi :)

erkanbil

Üye
arkadaslar gec uyanma sorunu var mı ?

cancan59

cancan59

Üye
:tşk:Herşeyi eksiksiz yaptım gereksiz programları kaldırdım mükemmel oldu ne kasma var ne bişey ve şarjı gözle görülür şekilde daha iyi gidiyor 4.1 e göre kesinlikle! Allah razı olsun ellerin dert görmesin kardeşim. Şu güneş ışığı kaydırma ekranı şeysi de olsaydı 10 numara olacaktı aklım orda kaldı googleplay de bulamadım :D :nazar:

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
@cici60 evet arkadaşlar upload yaptım

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ziyaacat ve cici60
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
:tşk:Herşeyi eksiksiz yaptım gereksiz programları kaldırdım mükemmel oldu ne kasma var ne bişey ve şarjı gözle görülür şekilde daha iyi gidiyor 4.1 e göre kesinlikle! Allah razı olsun ellerin dert görmesin kardeşim. Şu güneş ışığı kaydırma ekranı şeysi de olsaydı 10 numara olacaktı aklım orda kaldı googleplay de bulamadım :D :nazar:

alsana s4 kilit hemde türkçe google playde inglizce denemedim ama buldum biyerden :D
@cici60 evet arkadaşlar upload yaptım
eyvallah kardeşim çok saol:))

Quandrostr

Quandrostr

Üye
Gayet güzel çalışıyor bugün yükledim şarj kullanımıda iyi görünüyor

• Beğen
Tepkiler: cici60
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullanın + ve - lerini yazarsanız güzel olur:)

erkanbil

Üye
GEC UYANMA SORUNU VAR MI ARKADAŞLAR......

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
anlatıma eklenmiştir..
4.3 ile gelen en büyük sorun telefonun geç uyanmasıydı , gelen aramaları bile cevaplayamıyorduk bazen.Yabancı forumlarda biraz araçtırdım ve kendimde denedim eskiye göre çok daha iyi olur. sırasıyla şunları yapın > Ayarlar/Geliştirici seçenekleri Animasyon kapalı
ayarlarını yaptıktan sonra teli kapatıp açın sorun çözülmüştür

Son düzenleme:
Quandrostr

Quandrostr

Üye
Ben öyle uyanma sorununa felan rastlamadım tam aksine bir önceki 4.1 sürümden daha hızlı uyanıyor geçişleri güzel en güzelide az sarj yiyor olması bence telefona birde root yetkisi verilirse güzel olabilir şuan düz deniyorum birkaçgün sonra root yetki verecegim

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Ben öyle uyanma sorununa felan rastlamadım tam aksine bir önceki 4.1 sürümden daha hızlı uyanıyor geçişleri güzel en güzelide az sarj yiyor olması bence telefona birde root yetkisi verilirse güzel olabilir şuan düz deniyorum birkaçgün sonra root yetki verecegim
konu güncelemme notumu denersen daha hızlanacaktır ayrıca titanum backupu rotlu öneririm :kro2:

Bedir52

Üye
Oyun ve uygulamalarımı yedeklemek için kullanacağım tavsiye ettiğiniz program varmı 4.3 kurmak değilde oyun ve programlarımı geri kurmak canımı sıkıyor :)

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
titanium backup kaldırma dondurma yedekleme islemlerinde en iyisi dir hafıza kartına yedekleyebilirsin herseyi sonra romdan sonra titainumu kurar geri yüklersin ( root gerektirir )

Son düzenleme:

ahmetkenar

Üye
denedim çok güzel ve hızlı ama sanki şarz olayı biraz fazla tüketiyor gibi geldi bana

erkanbil

Üye
Titanium Backup Pro ile işe yaramayanları sılcektım rootladım ama super su actıgım zaman
eger sisteminizi 4.3 e yukselttiyseniz, cihazınızı manuel olarak rootlamanız gerekmektedir diyor.
peki nasıl yapazrz..

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Titanium Backup Pro ile işe yaramayanları sılcektım rootladım ama super su actıgım zaman
eger sisteminizi 4.3 e yukselttiyseniz, cihazınızı manuel olarak rootlamanız gerekmektedir diyor.
peki nasıl yapazrz..
Yeniden rootluycan konuda root dosyası ve anlatımı mevcut

Üst Alt