s3 4.3 müzik çalar sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
s3 4.3 müzik çalar sorunu
s3 4.3 güncelledikten sonra müzik çalarda arada müzik takılmaya başladı daha önceden yoktu böyle bişey odin le orjinal rom ile güncellemiştim çok sinir oldum 5 şarkıdan sonra 2 sn takılma yapıyo sonra eskisi gibi çalıyo lütfen sorun nedir acaba şimdiden teşekkürler nasıl yapabilirim bu arada kaç defa format attım yine aynı

apex2121

apex2121

Üye
aynı sorunu bende yaşıyorum ilk başta kulakliktan sandim cikarinca tekrardan 15 20 sn de bir takiliyor. s3 4.3

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
o zaman genel bi sorun war bakalım 4.4.2 güncellemesi artık sorunsuz olur inş yaa .ss ne s3 müş arkadaş

zbeedy43

zbeedy43

Üye
bende de google play müzik etkin uygulamalar bölümünde çalışıp duruyor sonlandırıyorum yine geliyor :(

ibyz07

Üye
ben daha dün ayarlardan güncelleme yaptım şuanda dedikleriniz gibi hiç bir sorun yok bende süper çalışıyor :D

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Odinle güncelleme yaptıktan sonra wipe işlemlerini yapın , hafıza kartınız varsa biçimlendirin. Bende odin ile yaptım hiçbir problemi yok cihszın.

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
peki şimdi ben wipe atayım nasıl atıcam wipeyi sonra hafıza kartınımı biçimlendirecem bi anlatırsan inş olur yaaben odin ile güncellerken telefonu formatladan yapmıştım wipe bir nevi format değilmi yani fabrika ayarlarıyla aynı işi görmüyomu
h.togan yardımcı olursan sevinirim

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Wipe işemini şu şekilde yapın: önce telefon bilgilerinizi (fotoğraf, video vs.vs.) yedekleyin. Telefonun şarşı tam dolu olsun. Hafıza kartını biçimlendirin ve telefondan çıkartın. Telefonu kapatın ve Ses açma#menu tuşu#güç tuşuna android robotu ekrana gelene kadar basılı tutun. Android robutu gördüyseniz cihazı recovery moda aldınız demektir. Recovery modda 2 adet wipe işlemi göreceksiniz sırayla yapın ; sonrasında reboot system now a tıklayın cihazın kapanıp açılmasıyla işlem tamamlanıcak.

Not: recovery modda ekran dokunmatği çalışmayacak. Ses tuşları ile yukarı ve aşşağı , güç tuşu ile de seçim yapabilirsiniz. ...

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
tm peki son olarak ben odin ile güncellemiştimya bir daha güncelleyeyim mi

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
sorun çözülür diyosunuz yani inş düzelir yaabirazdan yapıcam
wipe yapmak gerçek format demek yani dimi

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
sorun çözülür diyosunuz yani inş düzelir yaabirazdan yapıcam
wipe yapmak gerçek format demek yani dimi
Telefonun ayarlarından yaptığınız soft formattır , recovery modda yaptığınız wipe işlemleri hard formattır.

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
yani şöyle fabrika ayarları sadece sıfıırlar wipe ise gerçek format işlemi görürür bilgilendirme için teşekkürkürler umarım sorun ortadan kalkar belkide oynadığım subraw surf oyunuda bundan dolayı kasma oluyordur çünkü sistemi format atmadan güncellemiştim. neyse olursa buraya yazarımbeyler bende wipe yaptım 1 gün oldu müzik dinliyorum sorunla karşılasmadımarkadaş yine takılma oldu 2 sn sürdü ama sonra olamadı neden düzelmedi acaba hafıza kartını takıncamı kasma oldu

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN

Endo mert

Üye
Arkadaslar ben 3 uygulamayla cozdum isi artik bende hic takilma yapmiyor hem ekranin gec gelme sorunu hemde muzik calar takilma sorunu ortadan kalkti problem telefonun deep sleepten cikamamasindan kaynaklanan bi problemdi no sleep-trickster mod ve wake lock adli uygulamalari google playden edinebilirsiniz trickster mod uygulamasinda menu ozel zram adli bolumu kapali konuma getirin wake lockta ise partitial wake lock adli 4. Secenegi aktif edin ve no sleep adli uygulama sadece widget olarak kullaniliyor ordan da no sleep i acarsaniz telefonunuzda bahsettigim sorunlardan kurtulabilirsiniz

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar ben 3 uygulamayla cozdum isi artik bende hic takilma yapmiyor hem ekranin gec gelme sorunu hemde muzik calar takilma sorunu ortadan kalkti problem telefonun deep sleepten cikamamasindan kaynaklanan bi problemdi no sleep-trickster mod ve wake lock adli uygulamalari google playden edinebilirsiniz trickster mod uygulamasinda menu ozel zram adli bolumu kapali konuma getirin wake lockta ise partitial wake lock adli 4. Secenegi aktif edin ve no sleep adli uygulama sadece widget olarak kullaniliyor ordan da no sleep i acarsaniz telefonunuzda bahsettigim sorunlardan kurtulabilirsiniz
çok teşekkür ederim kardeş bu zamana kadar hep araştırdım herşeyi denedim bi çaresini bulamadım inş olur :)

Üst Alt