Rüyanizi kontrol edin (Lucid Dream)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Kardeş "rüyada acı hissetmeyiz" yazmışsın ben hissediyorum? Örneğin bir keresinde bileğimin çıktığını görmüştüm ve nedense elimle uğraşıyordum(rüyada mantık olmadığı belli) ve sonra bileğimin acıdığını hissettim fakat gerçek acı kadar acıtıcıydı. Tabii farklı rüyalarda var ama hatırlamıyorum onları(acı ile ilgili en son gördüğüm bu)

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Ben bu lucid rüya ile ilgili pek çok şey okudum ve bu aralar çoğu rüyamda yaptıklarımın "tamamı" benim kontrolümde ama rüyama nerede başlayacağıma ben karar vermiyorum yani mesela dün gece rüyamda bir uzay gemisindeydim fakat rüyada olduğumun farkında olmasam da yaptıklarımı bilinçli olarak yapıyordum.

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye
farkındaysan yönetici sensin...

by-pegasus

Üye
kardeş bi mustang düşündüm arabayla gezerken ölüyodum rüyamda.

Qraf_ZAMAN

Üye
yaa panpalar ben nerdeyse 1 aydir ruya gormuyorum, bu neden ola bilirki acaba?

resmen ruyalarimi ozledim yavv :/

enterneoll

enterneoll

Üye
rüyadaki acılar gerçekleriymiş gibi hissedilir. ve eğer rüya görmek istiyorsanız yatmadan önce bi çikolata yiyin nasıl oluyo görün gece saba kadar :D

SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye

yaa panpalar ben nerdeyse 1 aydir ruya gormuyorum, bu neden ola bilirki acaba?

resmen ruyalarimi ozledim yavv :/

her zaman rüya görürüz ama her zaman hatirlamayiz ;)

- - - Eklendi - - -

rüyadaki acılar gerçekleriymiş gibi hissedilir. ve eğer rüya görmek istiyorsanız yatmadan önce bi çikolata yiyin nasıl oluyo görün gece saba kadar :D

denicem :ehe

comando_legend

comando_legend

Üye
bilgi için sağol

salda15

salda15

Üye
lucid rüyalara gündüz uykularında daha sık karşılaşılır, rüyadan uyansaniz bile yeterli kontrolü sağlayabilirseniz kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

lucid rüyada acı çekmek mümkündür ve bilinçaltı bunu fark ettiği anda sizi uyandırır.

doğru çalışmayan bazı şeyler vardır mesela istediğiniz bir şeyi görüyorsunuz tam kontrol etmeye başladınız o anda kontrol birden sizden kaybolur ve uyanmak için rüya sizi ölüme sürükler bilinçaltıda buna tepki verir beyne uyarı göndererek uyandırır.

hepsi yüzde yüz çalışmakta tecrübe ile sabittir..

Saygılar... bol çalışmalar

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
ilginç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt