rüyada Allahı, kıyameti ve ahireti görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alyz

Üye
    Konu Sahibi
rüyada Allahı, kıyameti ve ahireti görmek
Dün akşam rüyamda Allahı gördüm ancak insan suretindeydi biliyorum eşi benzeri ortağı zıddı yoktur ancak insanlara insan şekilnde görünebilirmiş peygamberimiz de onu bazen genç biri olarak görüyormuş beni ve ailemi bi yere götürdü bana bu gün kıyametin kopacağı gün dedi sonra geri dönmeye başladık elini tumuştum o güven ve mutluluk hisi hala içimde ailemle şehre geri döndük ve herkesi arayıp kıyametin kopacağını söyledik müslümanlar kıyameti görmeyecekler rüyamdada hepimizin ayaklarından başlayan bir ağrı geldi sanırım ölecektik ama tam o sırada uyandım şimdi ben hayatımda Ilk kez bu kadar gerçekçi ve garip bi rüya görüyorum bunun ne anlama geldiğini bilen biri varmı ?biliyorum biraz saçma ancak lütfen dalga geçmeyin

- - - Eklendi - - -

vay anasını hiç yorum gelmemiş :(

Astrosman

Astrosman

Üye
ALLAHı Insan vücudunda görmek şeytanın bürünmüş bir süretitir. Yani şeytandır... Ikincisi bende zamanında böyle birşey gördüm. Şimdi hocam şöyle söyleyeyim bu rüyayı kafana takarsan cidden rahatsızlık olur.. O şeytandır. Hocam önce yattığın yatağın içinde kenarında ekmek kırıntısı filan olabilir.. Yatmadan sırası ile felak,nas, ihlas, fatiha, ayetel kursi, oku ardından kelimeyi şehadet, kelimeyi tevhid, peygamberimize salavat, afet duası et.. Yat..

Dereck

Dereck

Üye
Her rüyayı fazla kafaya takmamak lazım insan ruh haline göre çok acayip rüyalarda görebiliyor.. Ama Allah'ı görmek iyi birşeydir ben hayatımda o rüyayı sadece 1 kez gördüm o da bembeyaz bir ışık suretinde görmüştüm.. Onun dışında kıyametle ile ilgili rüyalar işlenen günahlara delalet ediyor diye biliyorum..

alyz

Üye
    Konu Sahibi
ALLAHı Insan vücudunda görmek şeytanın bürünmüş bir süretitir. Yani şeytandır... Ikincisi bende zamanında böyle birşey gördüm. Şimdi hocam şöyle söyleyeyim bu rüyayı kafana takarsan cidden rahatsızlık olur.. O şeytandır. Hocam önce yattığın yatağın içinde kenarında ekmek kırıntısı filan olabilir.. Yatmadan sırası ile felak,nas, ihlas, fatiha, ayetel kursi, oku ardından kelimeyi şehadet, kelimeyi tevhid, peygamberimize salavat, afet duası et.. Yat..

şeytan bana kıyameti ahireti niye hatırlatsınki bana Allahı niye sevdirsinki olsa olsa saptirmak ister ayrıca rüya bu peygamberimizde insan suretinde görüyormuş

Astrosman

Astrosman

Üye
şeytan bana kıyameti ahireti niye hatırlatsınki bana Allahı niye sevdirsinki olsa olsa saptirmak ister ayrıca rüya bu peygamberimizde insan suretinde görüyormuş

:bilmem:

Razzers

Razzers

Üye
rüya sonuçta illa bi anlam çıkarman gerekmiyor, kafana takma :)

BrainHacker

BrainHacker

Üye
21.12.2012 yi kafanami taktin acaba kardes :hmmm

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Bu tür rüyaları anlatmak iyi değil :nono:

otostopçu

otostopçu

Üye
İlluminati var sanki :hmmm

'Enver'

'Enver'

Üye
Allah olduğunu nasıl anladın ? Ben Allah'ım mı dedi?
Bence psikolojin bozuk senin bi doktora görün..

alyz

Üye
    Konu Sahibi
21.12.2012 yi kafanami taktin acaba kardes :hmmm

öyle bi saçmalığı kafama takacak deilm :D

- - - Eklendi - - -

Bence psikolojin bozuk senin bi doktora görün bence..

Yok be Kardeş bu konuda pek bilgin Yok sanırım ben dine çok bağlı biriyim Allah rüyada kendini bir suret yani insana benzer gösterebilir ıslam alimleri buna benzer çok görmüştür böyle bi rüya gören cennetliktir deniliyor bende aslı astarı varmı diye sorayım dedim

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

- - - Eklendi - - -

Yok be Kardeş bu konuda pek bilgin Yok sanırım ben dine çok bağlı biriyim Allah rüyada kendini bir suret yani insana benzer gösterebilir ıslam alimleri buna benzer çok görmüştür böyle bi rüya gören cennetliktir deniliyor bende aslı astarı varmı diye sorayım dedim

Yani asıl olay cennetlik miyim onu anlamak mı :D

alyz

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Yani asıl olay cennetlik miyim onu anlamak mı :D

rüyanın ne manaya geldiğini anlamak :)

'Enver'

'Enver'

Üye

- - - Eklendi - - -

Tamam alimler görmüş olabilir. Allah dilerse kendini gösterebilir ama Allah olduğunu nasıl anladın onu söyle bana :)

- - - Eklendi - - -

Peygamber, melek veya başka birşey olamaz mı?

doctorrr

doctorrr

Üye
yorgan unsurunu göz önünde bulundurmak lazım decoder açık kalmış olabilir

alyz

Üye
    Konu Sahibi

Tamam alimler görmüş olabilir. Allah dilerse kendini gösterebilir ama Allah olduğunu nasıl anladın onu söyle bana :)

- - - Eklendi - - -

Peygamber, melek veya başka birşey olamaz mı?

Yok yav bana kıyamet birazdan kopacak dedi ben çoğu kez belalardan Allah sığınırım yani elini tutmam ona sığınmamdı diyorum işte o güven ve mutluluk hisi hiç aklımdan gitmiyor ayrıca rüya bu benim kontürolümde değilki yani ben böyle bir rüya istemedimki Allah böyle istedi ve oldu diye düşünüyorum

- - - Eklendi - - -

yorgan unsurunu göz önünde bulundurmak lazım decoder açık kalmış olabilir

yorgan herzamanki yorgan decoder acık falan deildi

'Enver'

'Enver'

Üye
Yok yav bana kıyamet birazdan kopacak dedi ben çoğu kez belalardan Allah sığınırım yani elini tutmam ona sığınmamdı diyorum işte o güven ve mutluluk hisi hiç aklımdan gitmiyor ayrıca rüya bu benim kontürolümde değilki yani ben böyle bir rüya istemedimki Allah böyle istedi ve oldu diye düşünüyorum

- - - Eklendi - - -

yorgan herzamanki yorgan decoder acık falan deildi

Neyse bu yaşta kafanı yorma böyle şeylere.
Görmek isteyen dağa, çiçeğe, böceğe bakarak da görüyor zaten. Aynı şey. :oke:

alyz

Üye
    Konu Sahibi
fuko08

fuko08

Üye
neden psikolojisi bozuk olsun. hiç inception izlemedin mi insan rüyada kişilerin ve mekanın nerden geldiğini sorgulamaz. bende bir kere gördüğümü sandım Allah'ı doğulu bi kadın suretindeydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt