*/*Rüya Gerçek Oldu N79 son FW'de HACK Gerçekleşti(Opda Güncellendi)*/*

Sponsorlu Bağlantılar

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
*/*Rüya Gerçek Oldu N79 son FW'de HACK Gerçekleşti(Opda Güncellendi)*/*
2 Haftadır ugraştıgım hack'i sonunda yapmış bulunuyorum
N79 u olupta hack yapamayanlar gözünüz aydın artık yapabilirsiniz
Çünkü bizzat kendi n79 da denedim çalışıyor her adım dogru uygulanırsa çalışmama ihtimali 0dır.

Fazla uzatmadan anlatıma geçiyorum.
Her hack uygulamasında oldugu üzere bu anlatımı yaparkende opda dan sertifika almış olmanız gerekli
Sertifikası olmayanlar için:

Önce üye olmamız gerekiyor linke tıklayıp üye olma sayfasına girin

Üyeliğimizi gönderdikten sonra giriş yapacaksınız.

Sonra girip bilgileri gireceksiniz.

This image has been resized. Click this bar to view the image. The original image is sized 1046x597 and weights 182KB.

girdikten sonra sizi yönlendirerek bu sayfaya getirir

This image has been resized. Click this bar to view the image. The original image is sized 1032x394 and weights 89KB.

Sertifika onaylandığında sayfa böyle gözükür

This image has been resized. Click this bar to view the image. The original image is sized 999x466 and weights 130KB.

Artık sertifikanızı kontrol edebilirsiniz.

İŞLEM SIRASI:

1-Aşağıdaki resimde A yazan yere tıklayıp bilgi sayarınızdan sertifikalandırmak istediğiniz programı seçin.

2-Aşağıdaki resimde B yazan yere tıklayıp bilgisayarınızdan sertifikanızın içinde yer alan cer dosyasını seçin.

3-Aşağıdaki resimde C yazan yere tıklayıp bilgisayarınızdan sertifikanızın içinde yer alan dosyasını seçin.

4-Password kısmına hiç dokunmayın.

5-İmzalama işlemini gerçekleştirmek için ''sign the sis'' e tıklayın.

Sertifikalı hale getirdiğiniz programı orjinal programın yanında bulabilirsiniz.

SERTİFİKANIZ TAMAMSA HACK İŞLEMİNE GEÇELİM

1)Ekteki dosyayı indirin , Rompatcher ve Mapdrive'ı imzalayarak telefona kurun.
2)Herhangi bir dosya yöneticisi yükleyin (x-plore tavsiye edilir) ekte y browser var yüklemesi basit onuda kullanabilirsiniz.
3)Ekteki 'A'ya_kopyala' klasorünü hafıza kartınıza atın.
4)Mapdrive'ı çalıştırın ve silin (çalışmamış gibi görülebilir ama işini yapıyor)
5)Kurmuş oldugunuz yada kurulu olan Dosya yöneticisini açın A: diye yeni bir sürücü oluştuğunu görceksiniz hafıza kartınıza attıgınız 'A'ya_kopyala' klasörünün içindeki 5 dosyayı A: sürücüsüne kopyalayın.
6)Telefonunuzu yeniden başlatın.
7)Rompatcherdan installserverfp2 ve open4all aktif edin.

Artık n79 umuz hackli istediğiniz programları kurabilirsiniz.

Önemli not: n-gage oyunlarını yüklerken open4all patchini kapatın.
changeSWIpolicypath aktifken uyguluma kurarken hata mesajı alabilirsiniz.

Lütfen emege saygı gösterin teşekürü çok görmeyin ve alıntı yapacak arkadaşlar isim belirtsin herkeze kolay gele.

Sadece n79 için degil diğer tellerdede denenmiştir hack yapmak isteyen bütün modeller deneyebilir.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sçanga, tigwerss, kosezade ve 66 diğerleri

damattweenfirst

Üye
saol hocam ne zamandır deniyordum n79 için şimdi opda ya başvurdum bakalım sonucu buraya yazıcam umarım bu sefer olur

hayabusa77

hayabusa77

Üye
abi aslında helloox yöntemiyle yaptım ve sadece iki dakikamı aldı ama yinede teşekkürler

-hasangun-

-hasangun-

Üye
alıntıda senin ismini belirtmelerini istemişin arkadaşların?
programı sen yazdın galiba helal olsun.ne kadarda zor tercüme etmek değilmi????

nirvana07

nirvana07

Üye
hack ' lenen telefon işe yaramaz bi daha çok çabuk virüs kapar güzelim telefonu bozacaksınız yazık

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
alıntıda senin ismini belirtmelerini istemişin arkadaşların?
programı sen yazdın galiba helal olsun.ne kadarda zor tercüme etmek değilmi????

Tercume de olsa verilen bir emek var ayrılan vakit var
Sen daha bir konu bile açmamışken nasıl boyle bir yorum yapabiliosun anlam veremedim
Konuya girdin baktın işine yaradı yararlan yap işini et teşekürünü çık
Konuya girdin baktın işine yaramadı kapat ceneni çık
Yapacagın işlem bu kadar basitken sen bunu yapmayı bile beceremiyosun
Birde anlamsız bişrkilde takılıp laf olsun diye konuşuyosun yapma kardeşim takılma bak keyfine ha:D

--------------- Ekleme ---------------

saol hocam ne zamandır deniyordum n79 için şimdi opda ya başvurdum bakalım sonucu buraya yazıcam umarım bu sefer olur

inşallah olur kardeş bende baya ugraştım en sonunda bununla yaptım neden olmasın seninkide.

abi aslında helloox yöntemiyle yaptım ve sadece iki dakikamı aldı ama yinede teşekkürler

hımm ama hellox bazı son FW lrde işe yaramıyor son sürümler için bu.

-hasangun-

-hasangun-

Üye
önce terbiyeli olacaksın nerede konuşacağımı sana soracak değilim ki sen bana çeneni kapat diyemezsin
ve burada işler mesaj sayısına ve konu sayısına göre dönmüyo diye düşünüyorum
senin konun varda ne oldu?
madem emeğe saygın var o zaman hangi siteden alıntı yaptığınıda belirt.sen başkalarından bekliyosun kendin saygı göstermiyosun.
Bu konunun aynısı symbian-freak.com ve binpda forumlarında mevcut ve ben bunları okuyalı tam 15 gün oldu yenide denemedim onuda belirtiyim
----------->helloox v2
----------->
22 temmuzda açılmış bir konu abgnokia isimli kullanıcı tarafından
ayrıca şunuda belirteyim şu an hiç bir yöntem e51 v400 de çalışmıyor.

isteyen mod banlar beni ama madem emeğe saygı diyosun önce kendin saygı göster sonra başkalarından saygı bekle

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım en başta emege saygı konusunda bende problem yok konuyu senin gösterdiğin yerden tercume etmedim farkındaysan benimki 7 adımlı olan bianlatım esato dan yapılan bir tercüme yabancı bir site oldugu için alıntıdır deme gereği duymadım çünkü kendim cevirdim maxicepte paylaşmak istedim ama sen allahın bir lütfü falansın galiba düştün geldin

Ben yaptıgımda bir yanlış görmüyorum yanlışlık görecelidir dersen senin okuma yazmanıda gördük allah aşkına formun neresinde yazıyorda
ayrıca şunuda belirteyim şu an hiç bir yöntem e51 v400 de çalışmıyor.
sen bunu yazdın. e51de çalışıyor diye idda ettiğimi düşünmüyorum.

Emege saygı yıda senden ögrenemem çünkü senin o kunu hakkında hiçbir fikrinin olmadıgını anladım
Konulara saçma saçma şeyler yazıp insanların paylaşım hevesini sen ve senin gibiler kırıyorlar.

-hasangun-

-hasangun-

Üye
13 temmuzdan beri denemediğim okumadığım hack yöntemi kalmadı sadece bunu belirtmek istedim
bunda yanlış yok galiba?konuya da uzak olduğum söylenemez.eğer e51 v400 için bir yöntem varsa benim bilmediğim buyusun birisi anlatsın?
bu yöntem e51 gibi bazı tellerde çalışmıyor.çünkü a: sürücüsüne dosya kopyalama izni vermiyor.
fazla uzatmamak gerek neyse kusurumuz olduysa affola

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
okey

damattweenfirst

Üye
n79 da denedim oldu artık istediğim programı yüklüyorum sorun yok. mehmet arkadaşımız çok güzel anlatmış birebir aynısını yaptım ve oldu teşkkrler

mehmet kardeşim çok güzel anlatmışsın birebir uyguladım n79 telimi sorunsuz hackledim
paylaşımın için teekkürler

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
n79 da denedim oldu artık istediğim programı yüklüyorum sorun yok. mehmet arkadaşımız çok güzel anlatmış birebir aynısını yaptım ve oldu teşkkrler

mehmet kardeşim çok güzel anlatmışsın birebir uyguladım n79 telimi sorunsuz hackledim
paylaşımın için teekkürler

Ben teşekür ederim yararlı olduysam ne mutlu.:oke:

hayabusa77

hayabusa77

Üye
abi ben hellox la en son sürümde yaptım ama çok uzatmayalım zaten çok güzel bi şey paylaşmıssın emeğine sağlık

ultrasivas

Üye
Kardes Bu dediğin daha önce baska sitelerde verildi burada sitenin ismini vermek istemiyorum ilk önce bunu yaparken alıntıdır diye yazacaksın yoksa emek hırsızlıgına giriyor icindeki dosyalarla az oynamıssın okadar baska bişey yapmamısssın lütfen emek hırsızı olmayalım

-hasangun-

-hasangun-

Üye
Kardes Bu dediğin daha önce baska sitelerde verildi burada sitenin ismini vermek istemiyorum ilk önce bunu yaparken alıntıdır diye yazacaksın yoksa emek hırsızlıgına giriyor icindeki dosyalarla az oynamıssın okadar baska bişey yapmamısssın lütfen emek hırsızı olmayalım

haydaaaa :D

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi

kardeş ilk sayfaya bi bak istersen aynısını tartıştık aynı şeyleri tekrar yazmıycam bu konu ben tarafından esato dan tecume edilmiştir site ilk olarak yabancı olduğu için kendim tercume ettiğim için alıntıdır deme gereği duymadım 1. sayfada bunları yazmıştım zaten.

mico55

Üye
öncelikle ellerin dert görmesin gerçekten çok yararlı oldu bnm için bayadır uğraşıyordum ve çok araştırma yaptım bulamamıştım bunu denedim oldu.konuda bazı arkadaşlar başka yerde falan var demişler olabilir mehmet arkadaşımız esatodan çevirdim demiş yararlanmasını bilmek lazım ben çok memnun kaldım

arkadaşlarımızı hiç terslemeden açıklamış ve nerden aldığınıda yazmış böyle şeylere fazla takılmamak gerek bnce

teşekkürler arkadaşım

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle ellerin dert görmesin gerçekten çok yararlı oldu bnm için bayadır uğraşıyordum ve çok araştırma yaptım bulamamıştım bunu denedim oldu.konuda bazı arkadaşlar başka yerde falan var demişler olabilir mehmet arkadaşımız esatodan çevirdim demiş yararlanmasını bilmek lazım ben çok memnun kaldım

arkadaşlarımızı hiç terslemeden açıklamış ve nerden aldığınıda yazmış böyle şeylere fazla takılmamak gerek bnce

teşekkürler arkadaşım

işine yaradıgına sevindim kardeşim herkez senin gibi olsa.:oke:

SALVADORE

SALVADORE

Üye

teşekkürler arkadaşım
mico yazmış zaten :) mhmtozturk arkadaşın emegine saygı göstermek gerekir bir şekilde ugraşıp maxicep sitesine eklemiş bizlerinde faydalanmasını sagladı emegine saglık dostum.:oke:

aLone

aLone

Üye
ya çok uzun bu ya ben nasıl yapcam bunu =\

Üst Alt