Runtastic Six Pack Abs Workout fu ll v1.0.5 Apk

Sponsorlu Bağlantılar

halilatici

halilatici

Üye
    Konu Sahibi

Evde, alet gerektirmeksizin çalışarak, şekilli bir vücuda sahip olmanız oldukça basit. Uygulama içersinde bulunan 50′den fazla HD kalitede (1080p) olan videolardaki çalışma şekillerine ve çalışma sürelerine uyarak, vaat edilen sürelerde fit bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Cebinizde bir Kişisel altılı paket antrenörlük. Her zaman her yerde.
Bir egzersiz için zaman yok mu? Bir kişisel antrenör kiralamak için yeterli nakit ? Güvenli , etkili bir şekilde yeni çalışmaları tamamlamak için nasıl emin ? RuntasticRuntastic Six Pack Abs Trainer ilefrenlemek için bahane tekme burada , uygulama Egzersizler & Program ! Gerçeğe yakın avatarlar , Daniel ve Angie,düz bir karın , çekirdek gücü ve her zaman istedim genel uygunluk almak için 50 + HD öğretici videolar size rehberlik eder. Bugün Runtastic Six Pack indirmek ve daha önce hiç olmadığı gibi tanımlanmış olsun !
APP ÖZELLİKLERİ VE FAYDALARI:
* Erkek ve kadın avatarları çekirdek çeşitli aracılığıyla sizi egzersizleri adım adım
* 50 + HD ( 1080p ) öğretim ab egzersiz videoları
* Ayarlanabilir zorluk , spor bilimi eğitimi üç düzeyde
* 10 Hafta Six Pack Planı
7 - Dakika Egzersiz , Insanity , Shape Up , Six Pack Junkie ve daha fazla dahil olmak üzere: * Önceden tanımlanmış egzersiz ,
* Benim Programları: Hedef alanlar , kilo kaybı hedefleri ve günlük programa uygun egzersiz özelleştirmek oluşturun
Kişisel fitness seviyesi için * Filtre egzersizler
* Mesajlar 60 + benzersiz "Günü İpucu "
* Akıllı telefonlar ve tablet ile çalışır
* Gerekli Kesinlikle hiçbir spor salonu ekipmanları - her yerde , her zaman bu situps app kullanmak
* Genel fitness , kas gücünü ve tonlama , istikrar ve kilo mgmt geliştirin .
* Ayrıntılı grafikleri kullanarak sixpack eğitim ve genel ilerlemeyi takip
* Hisse spor başarıları , fotoğrafları ve Facebook ve Twitter ipuçları
* Lütfen MyFitnessPal hesabınıza egzersiz yükle
* Kullanıcılar Runtastic.com tüm faaliyetleri yüklemek için teşvik edilir
*** Bazı app Tam Sürüm sadece mevcut özellikleri
Egzersizleri içerir :
* Klasik mekik
* Çapraz vücut crunch
* Eğik krizi
* Plank
* Dağcılar
* Kalça damla
* Bacak yükseltir
* Çekirdek büküm
* Yan köprü
* Çok sayıda varyasyonları ve daha birçok otur !
Eğer bir beslenme ve fitness esrarkeş , yoğun bir stay-at - home mom veyayolda her zaman bir iş gezgin olsanız -Runtastic Six Pack uygulama sizin için mükemmel ! Kilogöbek hendek ve her zaman bizim eğitim videoları ve kolay kullanımlı planları izleyerek istedimdüz karın olsun - her yerde , her zaman.
Unutmayın: kendinize sabit iş ve deli 6 paket başarılarını devam etmeyin ! , Tamamlanan oturumları paylaşın " Benim Programları " özel sonuçlar , spor fotoğraf ve Facebook ve Twitter üzerinden online sık "Günün İpucu " .

Neler Yeni
- Sizin MyFitnessPal hesabınıza egzersiz yükle
- Küçük iyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri

Gereksinimleri : Android 2.3 +

Üst Alt