Haber Rudy Huyn’dan Şaşırtan Tweet!

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Rudy Huyn’dan Şaşırtan Tweet!
Windows Phone platformunun haylaz çocuğu ünlü Geliştirici Rudy Huyn twitter’da verdiği bilgiyle dikkatleri üzerine çekti.

Microsoft’un mobil işletim sistemi Windows Phone platformunun yüzbinlerce geliştiricisi var. Fakat Fransız vatandaşı öyle biri var ki artık Windows Phone kullanıcıları arasında kahraman olarak bile anılıyor. Evet Windows Phone platformunun en sıra dışı geliştiricisi Rudy Huyn’dan bahsediyoruz.

Windows Phone platformu için geliştirdiği uygulamalar kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplayan Rudy Huyn, dün Twitter hesabından bir bilgi paylaştı. Özellikle sosyal ağ istemci uygulamalarıyla dikkat çeken ve 6studio adıyla bir de şirket kuran Huyn, farklı bir alana el atıyor.

Bugüne kadar kendi özel uygulamalarını geliştiren ve diğer platformalardaki resmi istemci uygulamalara taş çıkartan işlere imza atan Rudy Huyn, Twitter’da verdiği bilgiyle çok ünlü bir İOS oyununu Windows Phone platformu için portlayacağını belirtti. Hatta tam tarih vermese de yıl sonundan önce oyunun Windows Phone mağazada olacağını belirtiyor.

Rudy Huyn son olarak Microsoft’un Windows Phone platformu için geliştirdiği Live Lock Screen (Canlı Kilit Ekranı) uygulamasında Microsoft ile birlikte çalışmıştı. Rudy Huyn’un ismini vermekten kaçırdığı bu popüler oyun bakalım hangisi olacak.

• Beğen
Tepkiler: kraliletisim, pirenuri, suyunsesi ve 7 diğerleri

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
hemen AppStore'a girip en popüler oyunlar kategorisini bi gezmek lazım bakalım neler var :ehe

• Beğen
Tepkiler: emz
Heimdalll

Heimdalll

Üye
Dead trigger :D

efeler12

efeler12

Üye
candy crush tabiki

wpfurkan

wpfurkan

Üye
İnşallah Clash of Clans olur. Lumia kullanan arkadaşıma soruyorum memnun musun diye hayır diyor. Neden??? Clash of clans yok diyor. Sistem eksikleriymiş bilmem neymiş geçin bunları. İnsanlar Candy crush istiyor Clash of Clans istiyor. Ve bunlar gelmedikçe daha çok insan lumia aldığına pişman olur ve bir daha lumia almaz ve aldırmaz!
Yani demek istediğim bu güzel arkadaşımız kimsenin sabah akşam oynadığı bir oyunu portlarsa yaptığı emeğe yazık olur. Bir Clash of Clans gelsin adamı sırt üstünde taşırlar ;)

• Beğen
Tepkiler: sezerr53
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Tahminler havada uçuşuyor. Ama Rudy daha önceki projelerinde olduğu gibi muhtemelen sql tabanlı online istemci şeklinde bir oyundan bahsediyor. Yüksek boyutlu yüksek grafiklerin olduğu bir oyun olmayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: emz
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
o kadar havada uçan tahmin varken birini yakalayıp onu da projeye çevirse ya :kıskıs:

Serhan

Serhan

Üye
Tahminler havada uçuşuyor. Ama Rudy daha önceki projelerinde olduğu gibi muhtemelen sql tabanlı online istemci şeklinde bir oyundan bahsediyor. Yüksek boyutlu yüksek grafiklerin olduğu bir oyun olmayacaktır.
Clash Of Clans :eller:

• Beğen
Tepkiler: sezerr53
zaakaan

zaakaan

Üye
Infinity Blade çok iyi olurdu ya. Kaç kez mesaj attım, cevap dahi yazmamışlardı. Muhtemelen Infinity Blade değildir tabi ama çok isterdim onun gelmesini.

emz

emz

Üye
Sadece ios destekleyen oyunlar sizin saydıklarınız değil. Başka bir şey vardır. Ama cidden uygulama kısmı benimde sinirini bozar oldu. Başka yollar bulmayı deniyorum ama yeni ve popüler şeyler yok. Buda doğal olarak beni üzüyor ve sinirlendiriyor:S

• Beğen
Tepkiler: Serhan
sezerr53

sezerr53

Üye
Kesinlikle Clash of Clans.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
önce bir Live lock screen uygulamasını adam etsinler sonra oyun portlasalar da olur önemli olan çok olması değil yarım yamalak olmaması şu an için:)

• Beğen
Tepkiler: Rainesto ve emz
serinaga

serinaga

Üye
Haydi bakalım bekliyoruz Rudy ...

Heimdalll

Heimdalll

Üye
Aslında plants vs zombie 2yi portlasa müthiş olur, uzun süre oyalar beniOyunun 1. Sine güncelleme gelmiş sadece live tile resmi değişmiş, bende 2. Oyun geldi sandım heyecandan ölüyordum

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Tahminlere baktım da hepsi Androidte de var. O yüzden bunlar değil.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve emz

Üst Alt