rootsuz uygulama silme

Sponsorlu Bağlantılar

• 13 Eylül 2013
  • 9794 Okunma
  • 7 Cevap

1. 13 Eylül 2013 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar rootsuz uygulama nasil silebilirim s4

Yazan: rebenolawo

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 13 Eylül 2013 #2

monteboy

monteboy

biraz daha açar mısın? uygulama silmek derken bildiğimiz marketten indirdiğin uygulamayı silmek mi diyosun? menüdeyken seçenekler tuşu(home tuşunun solundaki) ordan da düzenleye bas. silmek istediğin uygulamanın üzerindeki çarpı tuşuna bas onaylayınca silinir.
    ha eğer sistem uygulamalarını silmek istiyorsan onun için root gerekiyor, titanium backup ile rahatlıkla yapabilirsin

3. 14 Eylül 2013 #3

rebenolawo

rebenolawo
    sistem uygulamaraNi silmek icin root nasil yapabilirim 4.2.2

4. 14 Eylül 2013 #4

cardanadam

cardanadam
    Uygulama yöneticisine gel hepsi yazan yerde uygulamaya tıkla devre dışı yazan yere tıklayınca kaldırıyor ben google corme öyle kaldırdım

5. 14 Eylül 2013 #5

Joker-24

Joker-24
    Bu yazdıklarınızın hiçbir faydası olmaz. Bu uygulamalar telde olduğu sürece ram yine şişer, şarjı yine yer. Hiçbir faydası yok. Sadece market güncellemesi kalkar.;)

6. 15 Eylül 2013 #6

cardanadam

cardanadam
    Hayır market güncellemesi kalmıyor sadece çalışmayı durduruyor ve uygulamalarda göremiyorsun çalışma durduğu için ram şişmez
    ---
    Hayır market güncellemesi kalmıyor sadece çalışmayı durduruyor ve uygulamalarda göremiyorsun çalışma durduğu için ram şişmez

7. 15 Eylül 2013 #7

rebenolawo

rebenolawo
    malesef dediklerini yaptim olmadi tek care root

8. 23 Haziran 2014 #8

Davut420042

Davut420042
    Yardım İstediğin Konu Hakkında Hiç Birşey Anlamadım! Ama Şöyle Bir Bilgi Vereyim Marketten Veya Diğer İnternet Sitelerinden İndirip Telefonuna Kurduğun Tüm Uygulamaları Rootsuz Silebilirsin! Ama Sisteminde Bulunan Gmail , E-Posta Veya Kamera Gibi Gömülü Uygulamaları Silmek İçin Root Yapman Şart!!!

Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
21/07/2019 - 03:35