Rootlu Android ile PC’ye Format Atma ve PC'den Dosya Kurtarma

Sponsorlu Bağlantılar

Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar. Konuyu android programı olduğundan android bölümünde açtım ama zor zamanlarda hayat kurtarır nitelikte bir program olduğundan, özellikle PC formatını (Windows, Linux vs.) ve dosya kurtarmayı ilgilendirdiğinden küçük bir konuyla oraya referans veriyorum. Mükerrer konu olmaması açısından link aşağıdadır:

Drivedroid 0.10.48 (Paid) Türkçe - Android ile PC’ye Format Atma ve PC'den Dosya Kurtarma (ROOT)


Android tabanlı telefonla bilgisayara format atılabildiğini veya işletim sistemi çökmüş bilgisayardan dosya kurtarmanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz?

 


Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
:tşk:
 
Symbianist

Symbianist

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt