Uygulama Root yapamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

haqN38

Üye
    Konu Sahibi
Root yapamıyorum
mt65xx yazılım yüklü cihazımda ne yaptıysam root yapamadım windows 7 de xp de denedim tüm driverlar tamam ama runme oneclick mtdroid programlarının hepsinde witing device yazısında kalıyyor telefona hiç bir ekran gelmiyor.

Cihaz S3 mini replica mtk6575

canersonmez94

canersonmez94

Üye
replikalarda işelm çok zor tavsiyem bi daha telefon alırsan replika alma anroid sürüm yükseltmek için yapıyorsan 6 ay sonra android 5. gelecek ve 512 MB üstü ram olan her telefonda kullanılacak 512 mb ram dahil

haqN38

Üye
    Konu Sahibi
yani şimdi root yapamıcakmıym anlayan kimse yokmu

haqN38

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım cihaz yazmaya karşı korumalı ondan olmuyor ama nasıl yapıcam cihaz bilgileri

Hardware : MT6575 (SAMSUNG is Fake!)
Model : GT-I8190
Build number : JRO03H.I8190XXALJL
Build date UTC : 20130515-135416
Android v : 2.3.3
Baseband v: MAUI.11AMD.W11.50.SP.V18.P2, 2012/10/10 18:37
Kernel v : 2.6.35.7 (sw03@work01-pc) (gcc version 4.4.3 (GCC) ) #1 Wed May 15 21:51:07 CST 2013

abcderhan

Üye
mt65xx yazılım yüklü cihazımda ne yaptıysam root yapamadım windows 7 de xp de denedim tüm driverlar tamam ama runme oneclick mtdroid programlarının hepsinde witing device yazısında kalıyyor telefona hiç bir ekran gelmiyor.

Cihaz S3 mini replica mtk6575

z4root ile denediniz mi

Kytos

Kytos

Üye
Unlock root programını tavsiye ederim

neksushot

Üye
Sana phils cvm6 lazım pcye gerek kalmadan recoverden 1 tıkla root oluo tel googlede arat 2 ci site olması lazım bende böyle yaptım galaxy noteye

uboc

Üye
haqn38, aynı cihazdan bende de var, başka bir forumda da gördüm yazını, orada da yazmıştım. ben cihazın yedeğini tam almadan cwm felan denedim, oyun oynarken oyundan atma yapıyordu, sende nasıl bilmiyorum özellikle subway surfers loading sonrası atıyor oyundan. bunu çözmek için root yaptıktan sonra yedek alıp build.prop ayarlarını kurcaladım, internetten performansla ilgili şeyler bulup onları orada denedim. sonuç olarak root yapmak sorun değil, tam yedek almadan kurcalamak sorun oluyor. benim yedek tam değilmiş, bu yüzden açılıştaki yazıda takılı kalıyor, sen de aynı hataya düşme, hatta tam yedek alırsan dosyaları paylaşırsan sevinirim. kolay gelsin.

PME 4L

PME 4L

Üye
Al kardeşim içindeki uygulama ile yapabilirsin hata ayıklaması filan hepsini aç güvenlik proğramıda sorun çıkartan bilir

Driver içinse snappea kullan otomatik ayarlıyor

shadowdeat

Üye
bendede aynı cihaz var unlock root ile yaptım kolay gelsin

exotyc

exotyc

Üye
Kardeş Kolay Gelsin.
KingRoot Yada Rootme Diye 2 tane apk Var.
Denemelisin.