Root Hatasımı

Sponsorlu Bağlantılar

Sametbey009

Üye
    Konu Sahibi
Root Hatasımı
Arkadaşlar bende LG G2 Mini 610 cep telefonu var.Ben telefonu internetten bulduğum bir lolipop sürümü ile yükseltmeye
karar verdim. Bizim root sıkıntımız olduğu için yani Tovelroot bizde işe yaramadığı için bende önceden bizim modelimizde
denenmiş LG G3 için PurpleDrake rootu bizim telefona kurdum. Buraya kadar herşey sorunsuz. Root işlemi başarı ile gerçekleşti.
Çeşitli programlar ile lolipopu telefon üzerinden flashlamaya çalıştım başaramadım. LG G2'nin Autorech gibi bir uygulamaydı
pek hatırlamıyorum root yetkisi verip bu proğramı açtım çıkan yazıları onayladım son yazıyı onayladıktan sonra telefon birden
kapandı. Telefon zaten şarjda idi. Telefonu açmaya çalıştım açılmıyor, telefon kapalıyken şarjdayden şarj göstergesi gelmiyor.
Dedim sabaha kadar şarjda dursun tamam sabaha kadar bıraktım şarja. Sabah oldu normalde şarjı dolunca kendini açıyor bu sefer
açmamış.Söktüm şarjdan açmayı denedim açılmıyor. Ulan töbe töbe ben bi kötü oldum.Neyse okula gittim birdaha denedim
ünlem işareti ile batarya simgesi çıktı %0 dedi 3 saniye gözüktü böyle bir yazı kapandı. Bizim sınıfta birindede aynı telefon
vardı. Ona verdim bataryayı benim batarya ondada aynısını dedi, onun bataryayı ben taktım telefon açılmadı.
Bende yazılımsal olarak düşündüm telefoncuya verdim akşamüstü gel dedi gittim yapamamış sorunu bile bulamamış kesin uğraşmamıştır.
Garantiye götürmeyi düşünüyorum bence ya yapmıcaklar para isticekler yada en güzel ihtimal 30 gün dolar yenisini gönderirler.
Ama yapılmama ihtimaline karşı bir çözüm önerisi olan varmı?

SHS

SHS

Üye
Yapılır ama sonuçta kullanıcı hatası olacak bu

Üst Alt