Uygulama Root Sonrası Sürekli Reset Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Root Sonrası Sürekli Reset Sorunu
Telefonu rootladım ancak bir sure sonra surekli reset atmaya basladi kafasina gore. Şarjdayken reset atma olayi olmuyor ve reset atinca bazen full olan bataryami %7 kaldi falan diye uyari veriyor. Ben root tan kaynakli oldugunu dusunuyorum cunku cwm den tum wipe, format vs leri yapmama ragmen denemedigim CM rom kalmadi hatta internetten telefonun orjinal rom unu indirip onu yukledim onda dahi devam ediyordu reset sorunu. Biri bu soruna el atsin yoksa telefon elimde kalacak :)

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Root ile alâkası yok.
Sorun yazılımsal yada donanımsal.
Garantiye göstermen lâzım.

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
    Konu Sahibi
Root ile alâkası yok.
Sorun yazılımsal yada donanımsal.
Garantiye göstermen lâzım.
Aylar once CM11 kullanirken SuperSU yukledim ve su kodunu guncelledikten sonra yaklasik 5-6 ay hicbir sekilde reset sorunu yasamadim. Sorunun root tan kaynaklandigina eminim ama cozemedim.

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih
Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
Aylar once CM11 kullanirken SuperSU yukledim ve su kodunu guncelledikten sonra yaklasik 5-6 ay hicbir sekilde reset sorunu yasamadim. Sorunun root tan kaynaklandigina eminim ama cozemedim.

Valla bilmiyorum kardeş

kaya.brhn

kaya.brhn

Üye
İntoch 2 mi telefonun ?

mustafaytug

Üye
bendede s4 19505 var root attıktan sonra sürekli reset atma sorunu yaşıyorum :S

kaya.brhn

kaya.brhn

Üye
Ben 2 ayda bir yeniden romu kyruyorum. Bence luck patcher, blackmart, keyboard, ve launcher yuklemelerunden kaynaklaniyor. Deneyebilecegimiz yeni romlar var midir ?

digitalb

digitalb

Üye
rot attıktan sonra (Samsung S4) rotu kaldıramadım garanti dışı kalırmı

Üst Alt