Uygulama Root hakkinda bilgisi olan lütfen bakabilirmi ?!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

treks3

Üye
    Konu Sahibi
Root hakkinda bilgisi olan lütfen bakabilirmi ?!
Merhaba Arkadaşlar. Öncelikle konuyu yanlış yere açmışsam Özür dilerim .

Arkadaşlar Telefonu Bugün rootlu yaptım . (Şehriyar Saolsun :alkis)

Telefonun dahili telefon saklama alanı çok canımı sıkıyordu o yüzden Yaptım .

Her neyse konumuza gelelim rootlu telefon ile ne yapılabilir.

Rootlu Programlar Falan Filan .

Lütfen Bi açıklar mısınız Tecrübesizimde :)

:islik Şimdiden Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: onuc0bir

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
bu senin tele ne yapacağına bağlı
istersen telin altını üstüne getirirsin. :D

uguro07

Üye
Dostum öncelikle Telefonun marka modeli ney onu söylersen :D Daha çok yardım edebiliriz keşke bende root atabilsem :D
Neyse neler yapabileceğine gelince önclikle artık oyunları programları hafıza kartına yükleyebilirsin Wirelesskill die bir program var onu yükleyip istediğin wireles modemi sadece kendi kullanımına açabilirsin :D :D Örneğin toplu wireless kullanılan bir yerde tüm kullanıcıların wireless bağlantısını kesip onları istediğin siteye yönlendirebilirsin :D :d: Daha neler neler hayırlı olsun :oke:

Artles

Artles

Üye
Wireleskill sadece android için mi ? Ve virus var mi :D

uguro

uguro

Üye
Evet Androit için Virüs yok ancak kendim root yapamadığım için kullanamadı kullanmak için sabırsızlanıyorum :D

runcode.s2

runcode.s2

Üye
root önemli bir konudur bilinçsiz bir girişimle yaklaşırsanız telefonda kalıcı hasara yol açabilirsiniz ama bu gözünüzü korkutmasım biraz araştırma yaparsaız daha detaylı kaynaklara ulaşabilirsiniz.
soru olarak her zaman farklı bilgilere ulaşırsınız temelini ögrenirseniz daha hakim olursunuz telefonunuza..

treks3

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy gio gt-s5660 Telefonumun markası. Hafıza kartına taşımak istiyorum uygulamaları ve bazı uygulamaları silmek istiyorum bunları yapabilmek için bi program lazım sanırım atarsanız sevinirim.Ve menüde superuser olması telefonun rootlu olduğunumu gösterir ?

treks3

Üye
    Konu Sahibi
Dostum öncelikle Telefonun marka modeli ney onu söylersen :D Daha çok yardım edebiliriz keşke bende root atabilsem :D
Neyse neler yapabileceğine gelince önclikle artık oyunları programları hafıza kartına yükleyebilirsin Wirelesskill die bir program var onu yükleyip istediğin wireles modemi sadece kendi kullanımına açabilirsin :D :D Örneğin toplu wireless kullanılan bir yerde tüm kullanıcıların wireless bağlantısını kesip onları istediğin siteye yönlendirebilirsin :D :d: Daha neler neler hayırlı olsun :oke:

Dostum senden hoşlandım . Dediğin gibi hafıza kartına atmak istiyorum uygulamaları çünkü yer kaplıyor. Wireless olayı güzel görüküyor ama tam anlamadım senin gibi bilgili. kullanıcılar mesaj atarsa sevinirim yeni bir root kullanıcısı olduğum için bilgiye ihtiyacım var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt