Dokunma Sesi hakkında bilgisi olan içeri lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

• 21 Mayıs 2019
  • 75 Okunma
  • 2 Cevap

1. 21 Mayıs 2019 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Herkese merhaba

Samsung Galaxy A50 cihazıma resmi yazılım geldi fakat yazılımdan önceki dokunma sesi ile sonraki dokunma sesi cok farkli olduğunu farkettim..Öncesinde tuş kapatmadaki klik sesi geliyordu fakat guncellemeden sonra herhangibir uygulama yada ayarı seçtiğimde daha bi boğuk ve itici hatta rahatsiz edici bi ses geleye basladi.bunu nasıl düzeltebilirim yada yeni bi guncelleme mi beklemem gerekiyor..bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi lütfen

Benim için çok önemli bir konu abartmadan 3 gündür bos vaktimde sürekli google de bakiniyorum ve bulamıyorum.en son format dahi attim yine de düzelmedi yardımcı olursanız çok sevinirim

*Not: telefon rootlu degil ve root düşünmüyorum garanti süresi bitmeden önce.
    ---
    Varmi yardimci olabilecek birisi

Yazan: kiziltilki

Sponsorlu Bağlantılar
    Mobil cihaz ile gönderdi
    köprülü ve somurtukk bunu beğendi.
  2. 21 Mayıs 2019 #2

arslan3332

arslan3332

Bu durumda bir önceki yazılıma geri dönmen gerekir veya root yöntemi ile yeni yazılımda ki sesleri değiştirmen gerekir yani her iki ihtimalde de root şart

Mobil cihaz ile gönderdi
    kiziltilki bunu beğendi.
  3. 22 Mayıs 2019 #3

kiziltilki

kiziltilki
    anlıyorum ama root işlemi uygulanırsa garanti dışında kalıyor cihaz. daha 1 aylık macburen dokunma seslerını kapattım.tekrar güncelleme geldiğinde tekrar dokunma seslerını acıp kontrol edicem sanırım yada samsung da yardım konusuna acayım birde belki dikkate alıpta eski sesi tekrar getirebilirler yeni bir güncellemede. Teşekkürler ilginiz için :bira:

arslan3332 bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/06/2019 - 16:44