Yardım Hiçbir Uygulamayı Sisteme Taşıyamıyorum

tolga07123

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar. Forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Ben Samsung S4 kullanıyorum ve telefonum rootlu. Link 2SD veya LuckyPatcher kullanarak kullanıcı uygulamalarını sistem uygulaması yapmayı deniyorum fakat bir türlü başaramıyorum. Sistem uygulaması yap dediğim zaman "/system yeterli depolama alanı yok" hatasıyla karşılaşıyorum. Telefonu 2 defa fabrika ayarlarına sıfırladım denemediğim yöntem kalmadı ama her seferinde aynı hatayı alıyorum lucky patcher ile de olmuyor Link 2SD ile de olmuyor. Üstelik telefonumda yeterli alan var neden böyle bir hata alıyorum bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim.
 
osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Her uygulamayı sistem uygulamasına dönüştüremezsiniz bu yüzden bu tarz hatalar almanız normal
Ayrıca telefonun hafızasının hangi part olarak(ext 3 ext4 )bulmanız ve link 2 sd yi öyle etkinleştirmelisiniz
Kolay gelsin :)
 

tolga07123

Üye
    Konu Sahibi
Her uygulamayı sistem uygulamasına dönüştüremezsiniz bu yüzden bu tarz hatalar almanız normal
Ayrıca telefonun hafızasının hangi part olarak(ext 3 ext4 )bulmanız ve link 2 sd yi öyle etkinleştirmelisiniz
Kolay gelsin :)
Teşekkür ederim ama ben hiçbir uygulamayı sistem uygulamasına dönüştüremiyorum. Telefon hafızamın hangi part olduğunu nereden öğreneceğim?
Titanium Backup Android programını indirdim ve kullanmadığım "Hangouts", "S Health" gibi sistem uygulamalarını sildim. Artık istediğim uygulamayı sisteme taşıyabiliyorum sorunum çözüldü konuyu kilitleyebilirsiniz teşekkürler. Aynı sorunla karşılaşan olursa bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz problemi nasıl çözdüğümü detaylı olarak anlatabilirim.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt