Romsuz CM12

Sponsorlu Bağlantılar

Solidbaba

Üye
    Konu Sahibi
Romsuz CM12
Arkadaşlar Rom atmadan cm12 temaları yüklenebilirmi

H0lligan

Üye
suanki android surumune gore cm tema uygulamasini bir cm romundan edinip deneyebilirsin ama %90 calismaz bence cunku bunlar bildirim cubugunu bile degistiren seyler yani cm icin tasarlaniyor
teşekkürler. güzel paylaşım.
bu paylasim degilki istek kardesim sen yanlis geldin heralde :D

• Beğen
Tepkiler: Solidbaba

Solidbaba

Üye
    Konu Sahibi
suanki android surumune gore cm tema uygulamasini bir cm romundan edinip deneyebilirsin ama %90 calismaz bence cunku bunlar bildirim cubugunu bile degistiren seyler yani cm icin tasarlaniyor

bu paylasim degilki istek kardesim sen yanlis geldin heralde :D

Bende T50 var 4.4.2 ile çalışıyor xposed yüklü monster ui material teması mevcut ben buna cm12 lollipop teması kurabilirmiyim

H0lligan

Üye
Bende T50 var 4.4.2 ile çalışıyor xposed yüklü monster ui material teması mevcut ben buna cm12 lollipop teması kurabilirmiyim
cm12 nin temasi cm11 e bile olmuyor o yuzden direk cm12 tenasini bosuna deneme ama cm11 in gorsel olarak cm12ye benzetilmis temalari var onlardan dene

• Beğen
Tepkiler: Solidbaba

Solidbaba

Üye
    Konu Sahibi
cm12 nin temasi cm11 e bile olmuyor o yuzden direk cm12 tenasini bosuna deneme ama cm11 in gorsel olarak cm12ye benzetilmis temalari var onlardan dene

hocam peki nasıl kurabilirm bunları sisteme acaba bilginiz varmı

bahtsiz htc

Üye

önce bilgisayara indir. sonra telefonu bilgisayara bağla. dosya yı gönder. gönderim bitince kur yap oluyor. yalnız google dışı uygulamaları kurmayı açmalısın. bluetoothlada aktarabilirsin dosyayı.

H0lligan

Üye
dedigim gibi cm yazilimi indir ve icinden temalar uygulamasini cekip al ve kendi cihazina kurup dene. olurmu bilmiyorum sadece fikir. kolay gelsin

Solidbaba

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar deniyeceğm

Siycey

Siycey

Üye
Xposed in modülleri olması lazım bunun için fakat,lollipop roma ihtiyacın var.Tutupta kitkatta lollipop temalarını kullanamazsın,çünkü alt yapısı farklı.