Haber Rome: Total War strateji oyunu iPhone için duyuruldu


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Rome: Total War ilk olarak 2004 yılında PC platformu için yayınlanan popüler strateji oyunudur.

Rome: Total War 2016 yılında iPad için de App Store'da yayınlanmıştı. Oyun şimdi ise iPhone cihazları için yayınlanacak.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Rome: Total War oyunu ile uyumlu çalışacak cihazlar ise iPhone 8 plus, iPhone 7 plus, iPhone 6s plus, iPhone 6 plus, iPhone X, iPhone 8, iPhone 7, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone SE, ve iPhone 5s.

Rome: Total War, App Store'da iPhone cihazlar için 23 Ağustos tarihinde ücretsiz olarak sunulacak.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt