Strateji Sid Meier's Civilization® VI v1.0.5


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Sid Meier's Civilization® VI, iOS cihazlar için App Store'da yayınlanan alternatif strateji oyunudur. iOS 11.0 ve iPhone 7, 7 Plus, iPhone 8, 8 Plus, iPhone X, iPhone XS ve XS Max gerektirir. iPad Air 2, 2017 ve sonraki iPad, tüm iPad Pro cihazları için uyumludur.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Sid Meier's Civilization® VI oyununun bir bölümünü ücretsiz olarak oynamak mümkün. Oyunun tam sürümü için ise 104.99 TL (23.99$) ödemeniz gerekiyor.

 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt