[ROM][LG OPTİMUS 3D][ICS][P920][15.11.2012]Darkroom v2 ICS

Sponsorlu Bağlantılar

miyelin

Üye
sağolasın kardeş, aynı tamirciye verdim teli, pazara hazır olur ben bi kaç gün deneyip kontrol edeyim, sana öyle vereyim dedi. 150 tl masrafı olur dedi, parça falanda değişecekmiş. basebandını uçurmuşum. yeniden yazılım atacak işte. inşallah yapmıştır.tamirciye helal olsun adam yapmis 4.0.4 u yuklemis. cok sukur saglam calisiyor.

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
geçmiş olsun kardeş yaptığına sevindim ve şunu anladı ya android kullanmamak kullanıyosanda çok kurcalamamak lazım yoksa telefon kafayı yiyo:-)

miyelin

Üye
aynen. çok iyi biliyorsan kuracalayacaksın ortak az bilirsen ancak bozacak kadar bilirsin.

• Beğen
Tepkiler: alaStar
s1matrix

s1matrix

Üye
Calisiyor mu denendi mi artilari eksileri nedir tavsiye edermisiniz telefonun versiyonunu yukseltiyor mu beni aydinlatirsaniz sevinirim
..

AlexsandroZ

AlexsandroZ

Üye
@alaStar kardeş ben bunu yüklemek istiyorum.Telefonum LG P920 Android versiyonu 2.3.5 gingerbeard.Acaba nasıl yüklerim.Lütfen cevaplar mısın ?

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
arkadaşlar bende cm 7 yüklüyken bu romu yükledim telefon açılmaz oldu bunu nasıl düzeltebilirim ?

akdag06

Üye
merhaba arkadaşlar p920 cihazım var fakat internette bir türlü android 4.0 rom bulamıyorum elinde olan varsa bana link atabilirmi rica etsem

Üst Alt