[ROM][LG OPTİMUS 3D][ICS][P920][15.11.2012]Darkroom v2 ICS

Sponsorlu Bağlantılar

coskunsaglam

Üye
bu teli yeni aldm. Root nedr. Bu yazılmlar nasl kurulur. Bde programlar arka planda açk kalıyo nasl kapatablrz. S3 tarzı android yapamaz myız bu tele arkadaslar. Basılı ttunca uygulamaları kapatma mesela. Ev ekranı menüsü fln. Bi hevesle aldm yardmcı olun lutfen hc bi bilgm yk.

aliaslan75

Üye

Telefon hakkında kısmından yazılım bilgilerine bakın eğer 4.0.4 yazıyorsa ics dir

Arkadaş bu telefonun 4.0.4 ü çıkmadıki nasıl yapalım olsa yardım istemeyizki, nasıl oluyor anlamadım.

miyelin

Üye
kardeş programcıların geliştirdiği romlardan bahsediyorlar sanırım. Yani önce ics romu bulup yükleyeceksin sonra bu romu yükleyeceksin.

• Beğen
Tepkiler: alaStar
dumanibo

dumanibo

Üye
Bu rom yüklendiğinde telefonda olupda çalışmayan herhangi bir kısım var mı acaba? Mesela 3d kamera vs. gibi

ahmet147

Üye
selam beyler lg p725 3d max var nasil root yaoabilirim root yapinca magazadaki uygulamalari ucretsiz yukleyebilecekmiyim

fentagram

Üye
abi p920 var bndede baska bi rom atarken brick oldu nasıl halledilebilir bu ya ? bi yardm etsenz aynı lg ekranı gelıo baska bse yok orjnal rom aradm bulamadm bataryayı cıkarıp pcye baqlıorm s/wmenusu fln gelmıo ses açma ksma tuslaryla hç bse olmuo

miyelin

Üye
abi p920 var bndede baska bi rom atarken brick oldu nasıl halledilebilir bu ya ? bi yardm etsenz aynı lg ekranı gelıo baska bse yok orjnal rom aradm bulamadm bataryayı cıkarıp pcye baqlıorm s/wmenusu fln gelmıo ses açma ksma tuslaryla hç bse olmuo
Geçmiş olsun kardeşim, Düzeltebilirsin ama biraz uğraşacaksın artık.

bu adreste rom yükleme rehberi var. şöyleki
öncelikle kdz formatındaki romu indireceksin işte adresi :
da kdz yi nasıl dönüştüreceğin vesaire var p920 içinde geçerli. (teşekkürler technoshark, alaStar)

• Beğen
Tepkiler: alaStar
Byr4m

Byr4m

Üye
öncelikle kolay gelsin, rom için teşekkürler. Telefonumun versiyonu 2.3.5 şuan. vermiş olduğun rom'u yükledim ve telefonum brick oldu. hata yaptığımı sanmıyorum. lg recover ile düzelttim ve biraz araştırdım önce ICS nin ilk versiyonunu yükle gibisinden yazılarla karşılaştım. şimdi tekrar denemek te istemiyorum temelli gider telefon diye. beni bu konuda biraz bilgilendirebilirmisin kardeşim ?

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
kardeş konudada belirttim ilk başta ics nin normal sürümü ve üzerine de bu sürüm yüklenmeli benim telefonun optimus 3d değil fakat çok istediği için bende bu romu paylaştım .konuda ismi geçen cihaz sahibi arkadaşlara sorsrsan onlar seni sağlıklı olarak bilgilendirecektir.

Byr4m

Byr4m

Üye
​Teşekkür ederim. şimdi bir link buldum onu indiriyorum. Eline sağlık tekrardan

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim yardımım dokunduysa ne mutlu bana

Yquai

Üye
Arkadaşlar benimde bi sorunum var.
Farklı bi custom rom yükledim herşey tamam çalışıyor fakat telefonda şebeke yok atası alıyorum. Sim kartı görmüyor. Ne yapabilirim ? Bi burda anlatılmış fakat nasıl yapılır anlamadım.

miyelin

Üye
Arkadaşlar benimde bi sorunum var.
Farklı bi custom rom yükledim herşey tamam çalışıyor fakat telefonda şebeke yok atası alıyorum. Sim kartı görmüyor. Ne yapabilirim ? Bi burda anlatılmış fakat nasıl yapılır anlamadım.
kardeş aynı problem bende de var. kendim bayağı uğraştım olmadı. bi kere yine aynı sorunu yaşamıştım o zaman da rom yükledim ama hiç açılmamıştı. sonra smart flash tool la 2.3.5 e dönüp sonrada lg support tool ile güncellemiştim. sorun çözülmüştü. Ama şu anda ne yaptıysam nafile bir tamirciye verdim teli inşallah yapabilir. yapmaya çalışıyorum ama yazmıyor diyordu en son.

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
büyük ihtimalle imeiniz silinmiştir lg support toolda acil kurtarma modunu deneyin

• Beğen
Tepkiler: miyelin

miyelin

Üye
büyük ihtimalle imeiniz silinmiştir lg support toolda acil kurtarma modunu deneyin
gb nin üstüne ics kurduğum için lg support tool la kurduğum gb açılmıyor(malum türkiye için en son sürüm v20e). önce onu mu temizleyeceğiz. ama nasıl yapacaz?

- - - Eklendi - - -

evet imei silindi "" yazıyor

- - - Eklendi - - -

n-u-l-l yazıyor

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
servis yolu gözüktü :oke:

miyelin

Üye
servis yolu gözüktü :oke:
servise gönderdim, bu gün kargoya verdim telefonu. yetkiliyi aradım, durumu anlattım. Dedi ki ; eğer flashı yanmamışsa imeini tekrar atarım. ama yanmışsa anakartın değişmesi lazım. ne kadara olur dedim. cihazın yenisini alsan daha ucuz olur dedi. Acaba yedek parça üretmiyorlar da müşteriler istemesin diye mi o kadar pahalı söylüyorlar.:hmmm

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
yok ondan değil telefonun en pahalı parçası anakarttır ve telefon zaten anakart ve ekrandan oluşan bi aygıt :-)

miyelin

Üye
servis yamuk yaptı ya.
Tamir sonuçları:
cihaz illegal yazılım yüklemesi sonucu anakartın imei numarası zarar görmüş ekonomik onarım mümkün değildir.
dedi. cihaz aynı duruyor. burada bir iki tamirciye verdim telefon şimdi yeniden başlamayada başladı. açılıyor 5 dk sonra yeniden başlıyor. bir de hata verdi bi keresinde demigod crash handler kernel panic has been occurred diye de bir hata verdi. şu yeniden başlamasını düzeltsek. bir de z3 box la denedi tamirci, 10 dk beklese yazarım zatende dedi ama sürekli donanım çıkarılmış gibi tepki veriyor. dıdıd dıdıd diyip duruyor.

alaStar

alaStar

Üye
    Konu Sahibi
kardeş üzüldüm geçmiş olsun ya daha büyük ve kapsamli bi tamirciye götür bence cihazi

Üst Alt