[rom][jellybean]galaxy Mini Ii ( Gt-s6500d ) Cyanogenmod 10 Rom Yükleme [ Android 4.1.2 ]

Sponsorlu Bağlantılar

berkytr

Üye
bu romu yukledikten sonra telefonu garantiye yollamak istersen ilk once triangle away programini indirip reset flash counter yapicaksin.sonra orijinal romu yukleyip hard formar yapicaksin.o sekilde garantiye hazir hale gelir.bununla ilgili bir konu acmayi dusunuyorum zaten.

Peki teşekkürler.

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Ben bunu indirdikten sonra beğenmezsem orjinal romu yükleyince garantiye girermi geri ?

Onun dışında rootu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Diğer konuda ( Cm 10.1 ) dosyaları atınca hem rom hem root oluyor yazmışsın bundada aynı şey geçerlimi ?

Evet geçerli :)

berkytr

Üye
Herşeyi yaptım fakat install zip from sdcard diyince sdcard not found diyor. :/

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
bende hafıza kartı takılı olmayınca o hata veriyodu. sende hafıza kartı takılımı?

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
ah kardeş. ben yazdım ya. hafıza kartına atıp romu öyle deneyin diye. :D

berkytr

Üye
Görmemişim. :D Normalde hep takılı olur hafıza kartı herşeyide oraya atarım. Ne hikmetse bugün diğer telefona takmışım. :D

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
:oke:

berkytr

Üye
Halletmiş bulunmaktayım. Rom çok güzel. Kamera kullanılamaması biraz kötü olmuş ama önemli değil. Mini 2'nin kamerası çok iyi değildi zaten. :)

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Halletmiş bulunmaktayım. Rom çok güzel. Kamera kullanılamaması biraz kötü olmuş ama önemli değil. Mini 2'nin kamerası çok iyi değildi zaten. :)

sana katılıyorum. Romu güle güle kullan

berkytr

Üye
Saol. :)

Son birşey daha sorucam. Clockwork 6'yı kaldırırsam bir sorun çıkmaz değilmi ?

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Romu yükledikten sonra kaldIrIrsan bisi olmaz. Ama romu yuklemek istiyorsan cw 6 yī yüklemek zorundasīn.

berkytr

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Mhmmd Ali
avast

avast

Üye

Ben memnunum. ama kameraya ihtiyacım oldu bi ara o yüzden orjinale geri döndüm
usta simdiye kadar paylastıgın tum ropmları yukledim skyfire bio hazmat ikiside kotu yazılar buyuyo telefon zor acılıyo kafayı yiyo telefon kısaca cok donuyo falan içlerinde en iyisi bu 4.1.2 de onunda tam performans olsa onu kullanıcam digerleri de dogru duzgun calısmadı ben geri orjinale dondum sen hangi romu kullanıyosun

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
usta simdiye kadar paylastıgın tum ropmları yukledim skyfire bio hazmat ikiside kotu yazılar buyuyo telefon zor acılıyo kafayı yiyo telefon kısaca cok donuyo falan içlerinde en iyisi bu 4.1.2 de onunda tam performans olsa onu kullanıcam digerleri de dogru duzgun calısmadı ben geri orjinale dondum sen hangi romu kullanıyosun

kamera lazım olmasa cm 10 kullanırım kullandımda. bide yayımlayacağım bi rom var onu kullandım. o iyi . yayınlanınca haberdar ederim :oke:

oktayasa

Üye
bu romu yukleyince adobe flash player iptal oluyor cozum var mi.

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
bu romu yukleyince adobe flash player iptal oluyor cozum var mi.
Telefondan telefona değişiyo desem telefon aynı. bende çalışırken sende niye çalışmıyo acaba?
neyse apk dosyası var. onu gönderirim. şuan pcde değilim. apkyi kurar denersin :oke:

oktayasa

Üye

Telefondan telefona değişiyo desem telefon aynı. bende çalışırken sende niye çalışmıyo acaba?
neyse apk dosyası var. onu gönderirim. şuan pcde değilim. apkyi kurar denersin :oke:

apk yi indirdim kurdum.kurulu gozukuyor ancak opera mobile de flash player i akti ettigim bolume giriyorum o kisim gorunmuyor.

Üst Alt