Galaxy S3 i9300 [ROM][i9300][5.0.X] Dirty Unicorns 5.0 [UNOFFICIAL]


Musti190738

Musti190738

Üye
Kötü bir takıntı :) geçmiş olsun sana da
Arkadaşlar sim kart sorunundan konuda bahsedilmiş fakat herhangi bir çözüm söylenmemiş bayağı bir araştırma yaptım fakat ben de birşey bulamadım.Ben bu konuyu açtığım da böyle bir sorunun varlığından bile haberim yoktu ve ben de hiç sorun yaşamadığım için paylaşmak istedim.Sorun yaşayan arkadaşlardan kendi adıma özür dilerim.Yeni güncelleme gelene kadar konunun kilitlenmesini rica ediyorum.Bir çözüm bulursam özelden size yazacağım arkadaşlar.Keyifli forumlar dilerim.
@Nextman @Musti190738 @fuatkrts
en kısa zamanda çözümü bulursun inşallah
 




MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt