[ROM][GB]Galaxy Mini II MİNİ2 ( GT-s6500D ) 1.1 Ghz OClock lu Stock ROM Kernel

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
ömer bu romu kullanma eger oyun istiyorsan sana bir kernel paylasıcam cmw yi yukledikten sonra stock kernelde rom atar gibi kuracaksın kerneli özzelden at kerneli bugun paylasrım ne zaman yayınlanır bilemem

66hoke

Üye
Arkadaşlar ben nfs mw yi oynamak istiyorum ama obb yi hafıza kartından görmüyor

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Ah bide turkce olsa

dogukan-

dogukan-

Üye
:tşk: de google play yorumları bile ingilizce bi türkçe yapabilsen ne iyi olur

abdgnr6565

abdgnr6565

Üye
birde türkce olsa........................

dogukan-

dogukan-

Üye
Kardeşim senin bu romun üstünr senin kerneli kursak olirmu yoksa ikisi aynı mı

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Konudaki rom için "tüm fonksiyonlar çalışıyor" denmiş ama çalışmıyor. Bu romu telefonuma yükledikten sonra kameradan video kaydı yapmaya kalkınca tüm telefon ses sistemi çöktü. Hiçbir ses çalışmadı. Viber uygulamasını yükleyip onayladığımda aynı şey oldu. Whatsapp'tan ses kaydedip yolladığımda yine aynı şey oldu. Biri beni aradığında da ses yine yoktu. Sonuç olarak rom stabil değil ama stabilmiş gibi gösterilmiş. Konunun ilk mesajına uyarı koyarsanız iyi olur.

Ha bu arada, sözde bu romun hızlı olması gerekirken Ballistic SE adlı oyunu açtım ve 20 saniye sonra oyundan çıktım; çünkü müthiş kasıyordu. Sağol yani.

Son düzenleme:
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Konudaki rom için "tüm fonksiyonlar çalışıyor" denmiş ama çalışmıyor. Bu romu telefonuma yükledikten sonra kameradan video kaydı yapmaya kalkınca tüm telefon ses sistemi çöktü. Hiçbir ses çalışmadı. Viber uygulamasını yükleyip onayladığımda aynı şey oldu. Whatsapp'tan ses kaydedip yolladığımda yine aynı şey oldu. Biri beni aradığında da ses yine yoktu. Sonuç olarak rom stabil değil ama stabilmiş gibi gösterilmiş. Konunun ilk mesajına uyarı koyarsanız iyi olur.

Ha bu arada, sözde bu romun hızlı olması gerekirken Ballistic SE adlı oyunu açtım ve 20 saniye sonra oyundan çıktım; çünkü müthiş kasıyordu. Sağol yani.
Kardesim kimseye zorla yukletmiyoruz elindeki makine belli bana note 3 un varmista bnu yukleyince yavaslamis gibi yorum yapiyosun olani bukadar romda eksik varsa yuklemissin gormussun begenmiyosan saldirman gerekmez ben de xda dan aldim turkce kaynak olmadigi ici turkiyede rom bulamiyosunuz diye yaranamiyoruz millete konu silinsin devam ugrasamam boyle insanlarla kilit

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994, erkan2034 ve Mhmmd Ali
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
Saldirmakla alakasi yok. Elbette senin sayende cok sey ogrendik bunu asla inkar etmem. Lakin kaynak alsigin sitedeki hicbir romda (mini iki icin) video record calismiyor. Burada iste calisiyor dendigi icin itiraz ettim ben. Yoksa romda sikayetci oldugum pek bisi yoktu. Bunu cyanogen mod ici soyluyorum. Yavaslik konusuna da gelirsek ram ve cpu hizi arttirilmis rom oldugu ixin dogal olarak hizin artmasini beklerdim. Bunu beklemek icin note iki yuklememe gerek yok. Ama olmadi, orjinale geri donduk. Yoksa senin sayende ogrendigim seylee ortada. Onlar icin tekrar tesekkur ederim gonul rahatligiyla. ;)

brsgltkn

brsgltkn

Üye
Bu kerneli yüklesem android 2.3.6 da android 4.x.x isteyen uygulamayı açabilir miyim

canersonmez94

canersonmez94

Üye
Wipe data factory reset ve wipe cache partition unuttum ama çok şükür bir sıkıntı olmadı çok korktum valla karnıma ağrılar girdi

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Sikinti olsaydoda tekrar recovery acip yapan sonradan bisry olmaz aklimizda olsun hayirli geceler

canersonmez94

canersonmez94

Üye
Bu arada 2.1 yükledim sistem güzel fakat herşey yavaş çalışıyor belki sorun bendedir ama ben yinede en çok orjianl romu sevdim clockwork mod ların hepsini denedim hepsi boş bence

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Erkan diye bi arkadaş var ona PM at bulup sana stock romda 1,1 ghz işlemcili kernel versin ben ona anlatmistim ozelden co kuzun simdi elimde cmini2 de yok en iyi performansi o verir

aalpguzel

Üye
O açılış sesinden nasıl kurtulabiliriz :D

dogukan-

dogukan-

Üye
Kardes 4.2.2 mi yoksa bunu mu tavsiye edersin 4.2.2 de senin verdigim arttirmada var

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
ben bunu kullanıyordum kullanırken kardesim

dogukan-

dogukan-

Üye
Ama clash falan acilmayacak ya o yuzden .d

dogukan-

dogukan-

Üye
telefon surekli kendi kendine resetliyor gamekiller acilinca da ayni o yuzden canimi sikmaya basladi ne yapsam acaba

Üst Alt