[ROM][GB]Galaxy Mini II MİNİ2 ( GT-s6500D ) 1.1 Ghz OClock lu Stock ROM Kernel

Sponsorlu Bağlantılar

brsgltkn

brsgltkn

Üye
Tüm fonksiyonlar çalışıyor mu bana dediginiz romu siz denediniz mi ?

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
ben suanda stock romda the wisp jkernel kullanıyorum tum fonksyonlar stock romdaki gibi calısıyor + 411 mb ram 270 bosta + birde 1 ghz islemci

emmelik

Üye
kardeş ben bunu yaptım ama wifi açılmıyor

emmelik

Üye
bunuda yaptım çalışmıyor.altında error yazıyor ve dil türkçe değil

sallıncak

Üye
türkçe değil mi bu rom?

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
degil kardes turkce istiyorsan forumdaki diger kerneli yukle aynı ozellikler

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
Gelen Geçen Türkçe Değil Yazmış. Türkç Değilse Türkçe yapın. Kardeşler arkadaşı yordunuz ama..

Dil paketleri :
1.

2.

tıklayıp indirin

• Beğen
Tepkiler: dogukan- ve avast
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Gelen Geçen Türkçe Değil Yazmış. Türkç Değilse Türkçe yapın. Kardeşler arkadaşı yordunuz ama..

Dil paketleri :
1.

2.

tıklayıp indirin
saolasın kardesim :) canını yerim adamsın

hacker94

Üye
güzel bir rom beğendim:oke:

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
saolun

hacker94

Üye
Merhabalar kameranın fotoğraf çekmesinde sorun yok ama video çekmesinde sorun yaşıyorum yardımcı olabilir misin? Bir de telefon açılırken çalan sesi nasıl kapatacağım?

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
Merhabalar kameranın fotoğraf çekmesinde sorun yok ama video çekmesinde sorun yaşıyorum yardımcı olabilir misin? Bir de telefon açılırken çalan sesi nasıl kapatacağım?

Ses kısma tuşuyla :D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
evet kardes bu romda videi hatasi bende qldim forumda diger konumu dene stock roma 411 ram oda heraey ayni ama onda heraey calisiyor

koberoy

Üye
Beyler telefon açılmaz oldu. Açma tuşuna basıyorum. Samsung yazısı çıkıyor ve telefon kendini resetliyor. Beyler ne yapmam gerek acil cevap verin lütfen !

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
Beyler telefon açılmaz oldu. Açma tuşuna basıyorum. Samsung yazısı çıkıyor ve telefon kendini resetliyor. Beyler ne yapmam gerek acil cevap verin lütfen !

Orjinal romu yukle

AndrOmer

AndrOmer

Üye
Google hesabı açılmıyor :thumbdown:

Üst Alt