Galaxy Ace 2 i8160 [ROM][4.4.4][TeamCanjica] CyanogenMod 11.0

Sponsorlu Bağlantılar

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
[ROM][4.4.4][TeamCanjica] CyanogenMod 11.0
Merhaba Galaxy Ace 2 kullanıcıları.
Bugün sizlere 3 aydır kullanmış olduğum romu paylaşıcam.Rom stabil ve gayet hızlı bir rom.Sürekli güncelleme alan bir rom.Oyun konusunda Need For Speed Most Wanted kasmadan oynanırken Asphalt 8 ve Asphalt 7 kasıyor ve The Amazing Spiderman oyundan atıyor.Subway Surf ve Temple Run,Temple Run 2,Temple Run Oz,Temple Run Brave sorunsuz çalışıyor.Injustice God Among Us oyundan atıyor.Fifa 14,Dead Trigger ve Dead Trigger 2 kasmadan oynanabiliniyor.Antutu Sonucu genel olarak 10000 üzeri çıkıyor.
Eğer sizde oyun yüklerseniz yorumlara oyun adı ve kasma durumunu ekleyin.

İndirmeler

Rom

Gapps

KURULUM

Arkadaslar romu kurmak tamamen sizin elinizde olup cihazınızda oluşabilecek hiçbir sorundan ben ve Maxicep ailesi sorumlu tutulamaz.

İlk olarak rom ve gapps ı indirip hafıza kartınıza atın.
Recovery modu açın
Sonra wipe data factory reset ve wipe cache yapın
Romu flaslayın
Gappsı flaslayın
Reboot system now ile cihazı yeniden baslatın
Romunuz hazır

İyi Günler

en-sel

en-sel

Üye
Dostum denemek istiyorum romu da daha once cm11 yuklemelerimde zamanla stabilite bozuldu ve bulutut calismiyordu kilit ekraninda beyaz ekranda kaliyordu vs vs 3 ay kullandim değişsin bunlara benzer bi sorunla karsilastin mi hic

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Dostum denemek istiyorum romu da daha once cm11 yuklemelerimde zamanla stabilite bozuldu ve bulutut calismiyordu kilit ekraninda beyaz ekranda kaliyordu vs vs 3 ay kullandim değişsin bunlara benzer bi sorunla karsilastin mi hic
Rom stabil o konuda bi sıkıntı yok bluetooth da da bi sorun yok kilit ekranında beyaz ekranda kalıyo demissin ama bende hic sıkıntı olmadı romda sadece 'live video streaming' diye bi hata var ama ben kullanırken bu hatayı fark etmedim zaten bu hatanında ne oldugunu bilmiyorum paylaşan adam altına bu notu eklemis bende sorunsuz calisyo ve hala bunu kullanıyorum yuklemeni tavsiye ederim

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Telefonu akrabadan aldığım gibi kurcam.

en-sel

en-sel

Üye
Rom stabil o konuda bi sıkıntı yok bluetooth da da bi sorun yok kilit ekranında beyaz ekranda kalıyo demissin ama bende hic sıkıntı olmadı romda sadece 'live video streaming' diye bi hata var ama ben kullanırken bu hatayı fark etmedim zaten bu hatanında ne oldugunu bilmiyorum paylaşan adam altına bu notu eklemis bende sorunsuz calisyo ve hala bunu kullanıyorum yuklemeni tavsiye ederim
Indirip deniyorum ozaman teşekkürler bilgi için

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar asphalt 8 deki kasmayı azaltmayı basardım. Gl tools isimli uygulamayı indirip kurun asphalt 8 i secin enable custom settings isaretleyin
Use lower renderi 0.5 yapin
16 bit ve optimize glsl yi isaretleyin

Daha sonra enable texture yazan iki secenegide all yapin
Downscale textures i 0.5 yapin
Son olarak use fake cpu ve use fake gpu isaretleyip use a template yi adreno yapin
Simple mapbuffer isaretleyip oyuna girin kasma buyuk oranda azalicaktir

MR.ROOKİE

MR.ROOKİE

Üye
:tşk:

en-sel

en-sel

Üye
Kardeş rom güzel gerçekten ancak birkaç sorun oldu bende cihazı kapatıp açmak istediğimde ace2 yazısında kaldı format attım öyle düzeldi birde açılırken cyanogenmod simgesinde takılıyordu dönüpduruyordu açılmıyodu cihaz bataryayı çıkardım öyle düzeldi birde tus kilidi açtım zaman ekran gelmiyo tuşların ısıkları yanıyo ama ekran yok zaman sonra o da düzeliyo. Bunların dışında gayet iyi şuan kullanmaktayım

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş rom güzel gerçekten ancak birkaç sorun oldu bende cihazı kapatıp açmak istediğimde ace2 yazısında kaldı format attım öyle düzeldi birde açılırken cyanogenmod simgesinde takılıyordu dönüpduruyordu açılmıyodu cihaz bataryayı çıkardım öyle düzeldi birde tus kilidi açtım zaman ekran gelmiyo tuşların ısıkları yanıyo ama ekran yok zaman sonra o da düzeliyo. Bunların dışında gayet iyi şuan kullanmaktayım

Kardesim ben bunu kullanırken bu hatalardan sadece ekran hatası geldi o da güc tusuna bastıktan 2 saniye sonra acılmasıydı baska sorun yasamadım acıkcası

en-sel

en-sel

Üye
Kardesim ben bunu kullanırken bu hatalardan sadece ekran hatası geldi o da güc tusuna bastıktan 2 saniye sonra acılmasıydı baska sorun yasamadım acıkcası
Şuan sıkıntı yok bende de rom güzel suan bunu mu kullanıyosun

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiyen icin sagol dostum kurdum romu suan gercekten guzel telefonu sallama ozelligi vs on numara olmus :)

Romdan memnun kalmanıza sevindim :) .oyun performansı konusunda ne düşünüyorsunuz?

en-sel

en-sel

Üye
Romdan memnun kalmanıza sevindim :) .oyun performansı konusunda ne düşünüyorsunuz?
Henuz oyun denemedim firsatim olmadi deneyince bilgi veririm birde ben oyle agir oyunlar oynamam pek en fazla traffic racer dolmus driver temple run vs vs ;)

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Henuz oyun denemedim firsatim olmadi deneyince bilgi veririm birde ben oyle agir oyunlar oynamam pek en fazla traffic racer dolmus driver temple run vs vs ;)

Eger oyun denerseniz kerneli overclock destekledigi icin 1.2 ghz yapip deneyin.(diger türlü kasma yapabilir)birde gl tools kurmanızı oneririm oyunlarin performansını iyilestirebilirsiniz(mesela asphalt 8 kasmadan oynanabilir)

en-sel

en-sel

Üye
Eger oyun denerseniz kerneli overclock destekledigi icin 1.2 ghz yapip deneyin.(diger türlü kasma yapabilir)birde gl tools kurmanızı oneririm oyunlarin performansını iyilestirebilirsiniz(mesela asphalt 8 kasmadan oynanabilir)
Birde bu romda tuş ışıkları nasıl kapatılıyo benmi bulamadım karıştırdım bayaa da

ByBlaCk4

ByBlaCk4

Üye
    Konu Sahibi
Birde bu romda tuş ışıkları nasıl kapatılıyo benmi bulamadım karıştırdım bayaa da

Ayarlar-gezinti tusları-donanım düğmeleri-arka aydınlatma
Yolunu izleyerek kapatabilirsiniz

Üst Alt