RM-697_22.0.007_prd.rofs2_bM_S^NIMBLE-PRO_CANDY_TürkçE

Sponsorlu Bağlantılar

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
telefon pertttttttttt

05kaptan05

05kaptan05

Üye
ev ekranında flash livede bi sorun var sadece arkadaşlar başka bişey yok oda halledilir

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
sorunu buldum çözüme geçiyorummm EV ekraNI temalarından Flash Live hatalı ve ilk olarak o seçili olduğu için ekran devamlı yen ileniyorr onu silip koyacam şimdi sorunsuz linki.... Yanlız ev ekranı teması nasıl silinyor bilmiyorum :)

----------Eklendi @ 16:20:26 ---------- Yazıldı @ 16:19:47 ----------

ev ekranında flash livede bi sorun var sadece arkadaşlar başka bişey yok oda halledilir
hele sükür anlayan bi arkadaş çıktı....

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
sorunu buldum çözüme geçiyorummm EV ekraNI temalarından Flash Live hatalı ve ilk olarak o seçili olduğu için ekran devamlı yen ileniyorr onu silip koyacam şimdi sorunsuz linki.... Yanlız ev ekranı teması nasıl silinyor bilmiyorum :)

----------Eklendi @ 16:20:26 ---------- Yazıldı @ 16:19:47 ----------

hele sükür anlayan bi arkadaş çıktı....

ee ne kaldı o zaman bu cfw de :) sürüklemeli çalışıyomu

BrtLVcL

BrtLVcL

Üye
Flashlitle 4 varmı bu cfw de ..??

05kaptan05

05kaptan05

Üye
biriyle görüşürken görüşmeyi sonlandırmak için kırmızı tuşa basılınca kapanmıyo bu sorunda var malesef

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
v21 dekinde vardı bundada vardır

meftuni

meftuni

Üye
ARkadaşlar dili ingilizce yaparsanız flash live de sorun çıkmıyor mesele çevirilmiş olan dilin tam oturmamış olmasından kaynaklanıyor ...

BrtLVcL

BrtLVcL

Üye
nese artık bu cfw de anca 1 haftaya adam olur :( bide bu cfw ile beraber gelen tüm uygulamalar Türkçe diildir kesin..s ...nese bekleyelim bakalımm...

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
Linki düzeLTTİM ARKADAŞLAR....... TUŞ KLİDİ SORUNUDA ÇÖZÜLMÜLTÜR....
TEK Bİ SORUN VAR ODA Flash live ev ekranı cfw seçili ven tel açıldığında ekran devamlı yenileniyor.... Bu ev ekranı Hatalıdır TELE BİŞEY OLDU DİYE SAKIN KORKMAYINNNNN... EV EKRANINI DEĞİŞTİRİN TABİ BU SIRADA EKRAN YENİLEYİP YENİLEYİP DURCAK BUNU DIŞINDA HERKHANGİ FARKLI BİR EKRAN SEÇTİĞİNİZDE SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR..... NAVİBAR DA MEVCUTTUR VE MUKEMMELDE ÇALIŞIOOO... TEkk kusur ev ekranı işte dostLaR....... oNU silemedim çünkü bilmiyorum nasıl siliniyooo.... GüLe güle kullanın bu CFW İçin öyle büyük bi problem değiL tadını ÇıKARIN....

----------Eklendi @ 17:16:39 ---------- Yazıldı @ 17:15:18 ----------

[sıze=3]nese artık bu cfw de anca 1 haftaya adam olur :( bide bu cfw ile beraber gelen tüm uygulamalar türkçe diildir kesin..s ...nese bekleyelim bakalımm...[/sıze]
uygulma türkçe olur mu yaaa su kadarını yapabildik varsa daha üstünde duracak 9 saattir sununla uğraşıyorum insaf yaa

----------Eklendi @ 17:19:47 ---------- Yazıldı @ 17:16:39 ----------

[sıze=3]flashlitle 4 varmı bu cfw de ..??[/sıze]
var dostum..

05kaptan05

05kaptan05

Üye
kardeşim sana helal olsun bazı hatalar var ama giderilir teşekkür ederim

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Linki düzeLTTİM ARKADAŞLAR....... TUŞ KLİDİ SORUNUDA ÇÖZÜLMÜLTÜR....
TEK Bİ SORUN VAR ODA Flash live ev ekranı cfw seçili ven tel açıldığında ekran devamlı yenileniyor.... Bu ev ekranı Hatalıdır TELE BİŞEY OLDU DİYE SAKIN KORKMAYINNNNN... EV EKRANINI DEĞİŞTİRİN TABİ BU SIRADA EKRAN YENİLEYİP YENİLEYİP DURCAK BUNU DIŞINDA HERKHANGİ FARKLI BİR EKRAN SEÇTİĞİNİZDE SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR..... NAVİBAR DA MEVCUTTUR VE MUKEMMELDE ÇALIŞIOOO... TEkk kusur ev ekranı işte dostLaR....... oNU silemedim çünkü bilmiyorum nasıl siliniyooo.... GüLe güle kullanın bu CFW İçin öyle büyük bi problem değiL tadını ÇıKARIN....

----------Eklendi @ 17:16:39 ---------- Yazıldı @ 17:15:18 ----------

uygulma türkçe olur mu yaaa su kadarını yapabildik varsa daha üstünde duracak 9 saattir sununla uğraşıyorum insaf yaa

----------Eklendi @ 17:19:47 ---------- Yazıldı @ 17:16:39 ----------

var dostum..

zaten pek kullanışlı bir ev ekranı değil kullanmadıktan sonra kalsada bi zararı olmaz boşwer. eline emeğine sağlık kardeşim

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
zaten pek kullanışlı bir ev ekranı değil kullanmadıktan sonra kalsada bi zararı olmaz boşwer. eline emeğine sağlık kardeşim

kardeşim sana helal olsun bazı hatalar var ama giderilir teşekkür ederim
Allah razı olsun yaa hele şükür taktir eden bi kaç dost çıktı.... güle güle kullanın arkadaşlar.... ama bakın şunuda idda ediyorum kimse öle v22 serisi çıkar çıkmaz aynı gün foruma tükçesini koymaz inanın arkadaşlar 9 saattir pc başındayım yarın sınav yapcam öğrencilerimi daha sınav sorularını hazırlamadım sunu yapayımmm söz verdim zamanında olsun diyee.....

• Beğen
Tepkiler: 05kaptan05
melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
Allah razı olsun yaa hele şükür taktir eden bi kaç dost çıktı.... güle güle kullanın arkadaşlar.... ama bakın şunuda idda ediyorum kimse öle v22 serisi çıkar çıkmaz aynı gün foruma tükçesini koymaz inanın arkadaşlar 9 saattir pc başındayım yarın sınav yapcam öğrencilerimi daha sınav sorularını hazırlamadım sunu yapayımmm söz verdim zamanında olsun diyee.....

Silemiyor musun o ev ekranını bir de 108 mb boşluk var diyordun öyle birşey yok

srserikrs

srserikrs

Üye
Dostum flaşlarken optionsa tıkladıktan sonra orda ne varsa siliyor muyuz?

Masterthone

Masterthone

Üye
    Konu Sahibi
Silemiyor musun o ev ekranını bir de 108 mb boşluk var diyordun öyle birşey yok
SİLEMİYORUM bilmiyorum yapabildiğim bu kadar.... 108 mb boş hafıza bM_S^NIMBLE-PRO_v21.0.03 İçin geçerLİ BAŞLIKLARI DÜZGÜN OKU... BU RM-697_22.0.007_prd.rofs2_bM_S^NIMBLE-PRO_CANDY_TürkçE

----------Eklendi @ 18:10:48 ---------- Yazıldı @ 18:08:40 ----------

dostum flaşlarken optionsa tıkladıktan sonra orda ne varsa siliyor muyuz?
yok kardeşim core ile rofs2 kalıoooo sonra birini kaldır rardan çıkardığın core eklse sonra rofs2 yi kaldır rardan çıkardığın rofs2 dosyasını ekle

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
SİLEMİYORUM bilmiyorum yapabildiğim bu kadar.... 108 mb boş hafıza bM_S^NIMBLE-PRO_v21.0.03 İçin geçerLİ BAŞLIKLARI DÜZGÜN OKU... BU RM-697_22.0.007_prd.rofs2_bM_S^NIMBLE-PRO_CANDY_TürkçE

----------Eklendi @ 18:10:48 ---------- Yazıldı @ 18:08:40 ----------

yok kardeşim core ile rofs2 kalıoooo sonra birini kaldır rardan çıkardığın core eklse sonra rofs2 yi kaldır rardan çıkardığın rofs2 dosyasını ekle

Tamam.

ZeroPlayer

ZeroPlayer

Üye
dostum flashladım gayet güzel herşet tıkırında swf yide yükledim ama ev ekranı falan bir garip yani menü açılmıyor ev ekranı yanıp sönüyor gibi birşey ber garip bu birtek bendemi var ?

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
açıklamayı iyi okuu​