Risale-i Nur Okuma Android

Sponsorlu Bağlantılar

MirzaDadas

MirzaDadas

Üye
    Konu Sahibi
Risale-i Nur Okuma Android
Açıklama
BAZI ÖZELLİKLER:

-Bütün Külliyat, Osmanlıca Külliyat,Küçük Risaleler, Kuran, Mealli Kuran, Cevşen, İlmihaller, Tesbihat, Hizb-ül Hakaik, Hizb-ül Kuran, Celcelutiye.
-Uzun basılan kelimenin direk lugat manasını görebilme.
-Osmanlıca kelimenin latin alfabesiyle yazılışını görebilme.
-Latince->Osmanlıca, Osmanlıca->Latince arası geçiş.
-Risale-i Nur(hem latin hem osmanlıca yazılışta), Kuran, Cevşen, Hizb-ül Hakaik, Celcelutiye ve Tesbihat'ta seslendirme.
-Bütün kitaplarda hem latin hem arapça olarak arama yapabilme. Aramanın kısa özetine bakabilme.
-Arama yaparken yanlış yazdığınız kelimenin doğrusu gösterir, osmanlıca aramada latin alfabesiyle yazdığınız kelimenin osmanlıca yazılışını verir.
-Sesli arama, sesli sayfaya gitme.
-Metni seçip kopyalama, renklendirme, paylaşma ve widget yapabilme.
-Hicri-miladi-rumi arası tarih çevirme.
-Metne kitap işareti ve not ekleme.
-Kitap işaretlerini gruplama.
-56573 kelimelik ansiklopedik osmanlıca lugat.
-Gece-gündüz seçimi. Arka renkleri, yazı renklerini/sitillerini, yazı büyüklüğünü, fontunu, satır arası, paragraf arası, satır başı-sonu vs. ayarları.
-Fihrist ve Sayfaya Git özellikleri.
-Sağa-sola parmağı kaydırarak veya dokunarak sayfa değiştirme, aşağı-yukarı parmağı kaydırarak veya dokunarak satır değiştirme. Çift parmakla font büyüklüğünü değiştirme.
-Otomatik Kaydırma.
-Namaz Vakitleri.
-Aynı anda birkaç kitap açabilme.
-Ana Ekrana widget ve kısayollar ekleyebilme.
vs.....
LİSANSLAR HAKKINDA:
-"Bütün Külliyat (Osmanlıca ve Latin Alfabeli)", "Kısa ve Uzun Lugat", "İhsan Atasoy ses dosyaları", "Cevşen", "Hizb-ül Hakaik", "Tesbihat", Envar Neşriyat ve Hizmet Vakfı tarafından tarafımıza verilmiş ve onların izni dahilinde neşredilmiştir.
-İlmihallerden "Ö.Nasuhi Bilmen", "Nimet-i İslam" mal-i umumi hükmüne geçmiş, onlarda lisans aranmıyor.
-"Şafii İlmihali"nin lisans hakları Turan Yazılıma aittir. Onların ve Halil Hocamızın müsaadesi alınmıştır.
-Bilindiği üzere bu kitaplar para ile satılmaktadır. Bu programda kullandığınız kitaplar eğer elinizde yoksa satın alarak o neşriyatların da maddi bir zarar görmemelerine destek olabilirsiniz. Dolayısıyla bu programı da o satın aldığınız kitapların hediyesi olarak kabul edebilirsiniz.

Google Play Link..

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: goldberg_1907, sefket66, ledayi2000 ve 8 diğerleri

ysgul

ysgul

Üye
teşekkürler,uzun zamandır aradığım bir proğramdı...

MirzaDadas

MirzaDadas

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda bir teşekkür eden çıktı o kadar gösterime rağmen kimseden teşekkür gelmiyordu :) Allah Razı Olsun..

• Beğen
Tepkiler: berkaytugkun
ysgul

ysgul

Üye
allah razı olsun,proğram harika,hem içerik olarak,hem de kalite olarak.yıllar önce hayalini kurduğum bir proğramı tlf da kullanmak çok güzel.bu son sürüm mü mirzadadaş kardeş?yardımcı olursan sevinirim.birde dua mecmuası ekleyebilirmisin?

--------------- Ekleme ---------------

başka kitaplar dikkate alınmayacak demişsin ama dua mecmuasının bu şekilde bir sürümü var mı?otobüslerde boş boş oturmayalım dimi?hemde istanbul trafiğinde...

MirzaDadas

MirzaDadas

Üye
    Konu Sahibi
allah razı olsun,proğram harika,hem içerik olarak,hem de kalite olarak.yıllar önce hayalini kurduğum bir proğramı tlf da kullanmak çok güzel.bu son sürüm mü mirzadadaş kardeş?yardımcı olursan sevinirim.birde dua mecmuası ekleyebilirmisin?

--------------- Ekleme ---------------

başka kitaplar dikkate alınmayacak demişsin ama dua mecmuasının bu şekilde bir sürümü var mı?otobüslerde boş boş oturmayalım dimi?hemde istanbul trafiğinde...

Risalei Nurdan Başka kitap eklenmiyor. Programı yapan ben değilim. Sadece aracıyız biz. İlgili güncel sürümleri ve isteklerini halledebilirsiniz...

gurut

Üye
çok güzel bir paylaşım teşekkürler

red.dragon

Üye
teşekkür ederim kardeşim ellerin dert görmesin Allah razı olsun

ercelep

Üye
Allah razı olsun. Çok güzel bir çalışma

keyhusrev

Üye
Paylaşım için teşekkürler ama benim tablet pcde çalışmadı ne yazık ki. Ne zaman yükleme çalışsam yer kalmadı diye hata veriyor. Oysa yer var. Makineyi bu lightinthebox sitesinden almıştım, C-MID marka bir tablet. android 2.1. Sorun sizce neden kaynaklanıyor olabilir acaba?

Shadown08

Shadown08

Üye
Allah razı olsun kardeşim

fatnn

Üye
tesekkurler

nurullahstar

nurullahstar

Üye
emeği geçenden rabbim bin kere razı olsun

nursman

Üye
supersin

eyyupk

Üye
Allah razı olsun Allah ın Rahmeti bereketi tüm müslümanların üzerine olsun

kimkim34

Üye
Çok teşekkürler

delikanli006

delikanli006

Üye
Allah razı olsun kardesim bu tür paylasımlara ihtiyac vardı devamını bekleriz.

MirzaDadas

MirzaDadas

Üye
    Konu Sahibi
insallah guncel surum falan ciktiginda yeniliyecem
dualarinizi eksik etmeyiniz...

blackheartX3

Üye
Sağol kardeş Allah razı olsun.

ahmetdamar

Üye
Ben uzun süredir kullanıyorum ama emeğiniz için teşekkürler. Bazı eksik ve hataları olsa da çok güzel bir proğram. Özellikle Arapça hattı çok güzel. Henüz beta tabii ki. Ocak'tan beri sık sık sitesini ( ) kontrol ediyorum ama bir türlü yeni sürümü çıkartmadı.

MirzaDadas

MirzaDadas

Üye
    Konu Sahibi
Ben uzun süredir kullanıyorum ama emeğiniz için teşekkürler. Bazı eksik ve hataları olsa da çok güzel bir proğram. Özellikle Arapça hattı çok güzel. Henüz beta tabii ki. Ocak'tan beri sık sık sitesini ( ) kontrol ediyorum ama bir türlü yeni sürümü çıkartmadı.

Bu programı yapan abimiz sizlerden öneri alarak programı geliştiriyor. O siteden iletişimden önerilerinizi yazarak geliştirebilirsiniz. Ben nokia için yazdığım önerileri geliştirme fırsatı bulduk birçok hatayı düzeltik..

Üst Alt