Riera’ya talip var

• 25 Eylül 2012
  • 344 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Bu sezon ilk kez Akhisar maçında forma giyen İspanyol futbolcunun, Mallorca’lı yöneticileri arayarak ülkesine dönmek istediğini söylediği ileri sürüldü. Mallorca yönetiminin, Galatasaray’dan yıllık net 3 milyon euro kazanan Riera’ya, “Sana bu paranın ancak yarısını ödeyebiliriz. Galatasaray kalan yarısını öderse transfer gerçekleşebilir” yanıtını verdiği kaydedildi. Sarı-kırmızılı kulübün, Mallorca’nın teklifini kabul etmesi halinde Riera’nın devre arasında kiralık olarak ülkesine dönebileceği ifade edildi.

Yazan: Kingmortall
  2. 3 milyon ne ya üzülüyorum giden bu paralara

Kingmortall bunu beğendi.
  3. Çok sevinmiştim bu adamın geldiğine. Şimdi oturup ağlayasım var...

4. Galatasaray kullanamiyor bu adamı ...

5. gs kullanamıyor değil abi gereksiz bi adam mallarco da az uyanık değil ha fiyatını indir demiyorda yarısını gs ödesin diyo bizde darphane var ya

6. Kan uyuşmayınca uyuşmuyor. Yapacak bir şey yok. Zararın neresinden dönülürse dönülsün kardır.

7. o kadar da değil ya adam iyi topçu benim fikrimce. Fakat herkes oynayamaz. 11 tane sahada adam var 3 kişi değişebilir e ozaman illa yararı olacaktır. Şampiyonlar Ligi olur lig olur Türkiye Kupası olur. Satılmamalı bence.

8. Bu kadar pahalı alternatif zararlıdır. Hemde yabancı. Bence satılması daha iyi...

9. Bir sabri değil

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/09/2018 - 17:14