rica etsem bi yardımcı olurmusunuz. . . n9 almayı düşünüyorum

• 12 Ekim 2012
  • 405 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum kafamda n9 war ama sizin kullandığınız ve gerçekten önerebileceginiz bi tel varmı. ugraşmayı ve araştırmayı seviyorum. önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Yazan: JANIKO
  2. bence o kada para verme git 603 al.

3. nokia 920 wp8 bi incele bakalım

4. ugrasmayi araştirmayi seviyorum dersen n9'un sınırı yok. Acik kaynak kodlu geliştirilmeye uygun bir cihaz. Başka bir cihaz dersen lumia920 pahali gelirse ayni donanima sahip lumia820 tavsiye ederim. İki cihazin da Turkiye fiyati belli degil bir ay sonra satişa cikicaklar.

5. n9 alacaksan güncelleme bekleme geliştirmek için kullanacaksan tam sana göre ama tekrar düşün derim

6. eğer dediğin gibiysen n9 tam sana göre. İlk 2 yoruma katılmıyorum. 920 pahalı gelebilir çünkü. 603 ise geride kaldı. Zaten n9 gibi bir cihaz dünya üzerinde yok dostum. Bende kullanmak istedim ama artık telefonla fazla uğraşmayacağım için almadım. Android var hatta o donanımla tüm oyunları da oynuyorsun daha ne olsun. Günlük de meego var. Çok sorunu olmayan iyi bir telefon.

7. dostum dediğin gibiysen N9 senin cihazın hiç başka yerde arama ve uğraştıkça o kadar zevkli ve keyifli hale geliyorki sana anlatamam. Kesinlikle tavsiye ederim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 20:21