rica etsem bi yardımcı olurmusunuz. . . n9 almayı düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JANIKO

JANIKO

Üye
    Konu Sahibi
rica etsem bi yardımcı olurmusunuz. . . n9 almayı düşünüyorum
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum kafamda n9 war ama sizin kullandığınız ve gerçekten önerebileceginiz bi tel varmı. ugraşmayı ve araştırmayı seviyorum. önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

By-HaCk

By-HaCk

Üye
bence o kada para verme git 603 al.

asigsasi

asigsasi

Üye
nokia 920 wp8 bi incele bakalım

papakudioflu

papakudioflu

Admin
ugrasmayi araştirmayi seviyorum dersen n9'un sınırı yok. Acik kaynak kodlu geliştirilmeye uygun bir cihaz. Başka bir cihaz dersen lumia920 pahali gelirse ayni donanima sahip lumia820 tavsiye ederim. İki cihazin da Turkiye fiyati belli degil bir ay sonra satişa cikicaklar.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
n9 alacaksan güncelleme bekleme geliştirmek için kullanacaksan tam sana göre ama tekrar düşün derim

aleranol

aleranol

Üye
eğer dediğin gibiysen n9 tam sana göre. İlk 2 yoruma katılmıyorum. 920 pahalı gelebilir çünkü. 603 ise geride kaldı. Zaten n9 gibi bir cihaz dünya üzerinde yok dostum. Bende kullanmak istedim ama artık telefonla fazla uğraşmayacağım için almadım. Android var hatta o donanımla tüm oyunları da oynuyorsun daha ne olsun. Günlük de meego var. Çok sorunu olmayan iyi bir telefon.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
dostum dediğin gibiysen N9 senin cihazın hiç başka yerde arama ve uğraştıkça o kadar zevkli ve keyifli hale geliyorki sana anlatamam. Kesinlikle tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt