Yardım Restoreden sonra etkinleştirilemiyor(Power Tuşu bozuk)ACİL YARDIM!

Sponsorlu Bağlantılar

gevhern

gevhern

Üye
    Konu Sahibi
Restoreden sonra etkinleştirilemiyor(Power Tuşu bozuk)ACİL YARDIM!
Öncelikle selamın aleyküm,

Başlıkta da belirttiğim gibi 3 gün önce restore ettim telefonu ve açıldığında etkinleştirilmiyor diyor. Araştırdım tekrar restore etmek lazım bunun içinde power tuşu yani kilit tuşu ile home tuşuna basmak lazım. Benim power tuşum bozuk olduğu için yapamıyorum. Yaptırma gibi bi' seçeneğim yok kişisel sebeplerden dolayı. iTunes'e bağlayarak ta etkinleştirilemiyor. Görüyor fakat etkinleştirilemiyor. Telefon iPhone 4S 16GB. Yardımcı olabilecek varsa şimdiden Allah razı olsun.
O kadar mı imkansız...

Baranbaris

Baranbaris

Üye
Sim kartta şifre var ise onu kaldır başka telefonda öyle iTunes aktifleştiriyor.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
İreb 4 indir öyle dene

sLeepLe

sLeepLe

Üye
tongbu assistant diye itunes gibi program var bide bunu dene bende itunes ile telefona müzik video atamıyorum bağlanıyor ama atmama izin vermiyor bu program ile atıyorum bende

gevhern

gevhern

Üye
    Konu Sahibi
Beyler götürdüm telefoncuya tuşu taktırdım şimdide elma gelip hemen gidiyor yani beklemiyor normalde bazen böyle yapıyordu fakat sarja takınca acılıyodu şimdi takıyorum sarja ama kapanıp açılıyor.

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Beyler götürdüm telefoncuya tuşu taktırdım şimdide elma gelip hemen gidiyor yani beklemiyor normalde bazen böyle yapıyordu fakat sarja takınca acılıyodu şimdi takıyorum sarja ama kapanıp açılıyor.
1.itunes ile geri yükleme yap tekrardan.
2. Redsno0w ile restore edebilirsin.

Üst Alt