Resmi Facebook Uygulaması Güncellendi!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nanotex

nanotex

Üye
Ben de bir heyecanla gördüm başlığı bi güncelledim tepkim bu oldu;

• Beğen
Tepkiler: musicianfaruk

seydi53

Üye
seydi galiba ilk kez mobil facebook uygulaması kullanıyor

Sadece facebook için de telefon almadım. Lumia 920 bir akıllı telefonun verebileceği her türlü nimeti sunuyor bizlere. Ve sen facebook uygulaması yuzunden daha wp8 li telefon almam diyorsun.

Ayrıca,
ICQ, MIRC ile başlayan ve facebook ile günümüzde devam eden sosyal iletişim programlarının hemen hemen hepsini aktif kullandım kullanıyorumda. Sen o zamanları bilmezsin. :)

• Beğen
Tepkiler: musicianfaruk
ardacumhur

ardacumhur

Üye
Sadece facebook için de telefon almadım. Lumia 920 bir akıllı telefonun verebileceği her türlü nimeti sunuyor bizlere. Ve sen facebook uygulaması yuzunden daha wp8 li telefon almam diyorsun.

Ayrıca,
ICQ, MIRC ile başlayan ve facebook ile günümüzde devam eden sosyal iletişim programlarının hemen hemen hepsini aktif kullandım kullanıyorumda. Sen o zamanları bilmezsin. :)

:alkis

katil_197

katil_197

Üye
ben ios uzun zaman boyunca ios kullandım sonra lumia 920 çıktı içindeki uygulamaların bi çoğu kullanışsız çıktı bende pişman oldum babam şimdide iphone vermiyor

ardacumhur

ardacumhur

Üye
2.sınıf dönem projeme benzettim :kop2:

katil_197

katil_197

Üye
Wp Central sitesinde Facebook ile ilgili açıklama var onu çevirebilecek biri varmı

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Irc gibi bir efsane unutmak mümkün değil. Teklan :-)

yşm

yşm

Üye
Şaka gibiler o kadar beklettiler hiçbir şey değişmemiş,, umarım Bi bu kadar daha beklemeyiz düzgün bir güncelleme için.

korsan638

korsan638

Üye
Bendeki facebook neden 2.8 durumunde halen ? Ustelik linke tikladim guncelleme gozukmedi ? Birisi aciklayabilirmi lutfen kafam karişti şimdi :S

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bendeki facebook neden 2.8 durumunde halen ? Ustelik linke tikladim guncelleme gozukmedi ? Birisi aciklayabilirmi lutfen kafam karişti şimdi :S

telefonun wp7 oldugu için. Wp7.8 yukluyse 2.9 guncellemesi gelmesi gerekir.

korsan638

korsan638

Üye

telefonun wp7 oldugu için. Wp7.8 yukluyse 2.9 guncellemesi gelmesi gerekir.

iyide o guncelleme benim cihaza daha duşmedi, ayrica geleceginide sanmiyorum.. Bu nasil bir firmadir boyle ya, 7.8 surumu cikali ay olacak neredeyse ama hala bize gelmedi.. Ne kadar agir calisiyorlar boyle yuhh yani koskoca microsoft, eger telefon sisteminden anlamiyorsa biraksin bu işi kardesim, ne diye eline yuzune bulaştiriyorlar.. Bu sistemin gelişecegi yok anlaşildi :S

PureFood

PureFood

Üye
Ms'un son şansı. Ya yapacaklar. Ya da batacaklar mobil sektörde. Onlar da bunun farkındadır ama niye üzerine daha çok düşmüyorlar sistemin. Önümüze sanki yem attılar. Alın bununla idare edin gibilerinden.. Ayıp tek kelimeyle.

• Beğen
Tepkiler: nanotex

ali.cooper

Üye
Arkadaşlar abartıyosunuz bence . Tamam eksikleri falan var ama bi insanın facebookta yapacağı rutin işleri yapabiliyosunuz . Facebook sohbet yok diyenlere zaten gülüyorum çünkü direk telefona entegre edilmiş online modu var ve açınca facebook sohbetten daha iyi sohbet ediliyo facedekilerle .

Güncelleme sonrası çok daha hızlanmış sadece

benim lumia 800 de 3 aydir facebook chat calismiyor. Mesaj kafasina gore gidiyor . Telefonumu birisine gagalamam lazim :) sahibinden.com a ilan verdim cevap yazan bile yok :(

Lumiance

Lumiance

Üye
Ben sırf simgesi için yüklemiştim maksat ekranda çeşitlilik olsun :D Yoksa sosyal ağ uygulamalarının hiç birini kullanmıyorum. IE işimi görüyor :)

PureFood

PureFood

Üye
Ben sırf simgesi için yüklemiştim maksat ekranda çeşitlilik olsun :D Yoksa sosyal ağ uygulamalarının hiç birini kullanmıyorum. IE işimi görüyor :)

Haha, bende de o amaçla duruyordu bir zamanlar, sonra mobil sitenin kısayolunu koydum ekrana. :)

karaelci

karaelci

Üye
İşletim sisteminde "Ben" ve "Kişiler" adı altında -işlevsellik olarak şimdilik eksikleri olsa da- fikir olarak mükemmel ötesi bir yapı dururken Facebook' un resmi uygulaması bence yavan kalır.

Geçenlerde birisi S3 ile L920' yi kıyaslamayı denedi. Bütün uygulamaların açılış süresinde bariz L920 öndeydi. Daha sonra windows' taki eksiklerden belaltı vurmaya başladı. Burda da lumia ezik kaldı ama öldürücü darbeyi sona saklamıştım :)

S3 sahibi arkadaşa, facebook' ta ortak arkadaşımız olan birisinin yüklediği son fotoğrafı bulmasını istedim. Ben kişiler' den S harfine basıp ismi semra olan arkadaşımı bulup bir sağa kayarak facebook' taki tüm aktivitelerini gördüm ve fotoğrafı buldum. Kendisi de Facebook uygulaması üzerinden yaklaşık 1 dakika sonra aynı fotoğrafa ulaşabildi. Daha sonra, hadi Semra' yı arayalım dedim. L920 ile telefonunu aramam 2-3 saniye sürdü. Arkadaş ise uygulamadan çıkıp, rehber' den ismi bularak aradı.

Şimdi burdan ne ders çıkarıyoruz, "er kuşun eti yenmezz" :)

Kısacası ben facebook uygulamasını bağlı olduğum grup aktivitelerini görmek dışında kullanmıyorum. "Ben" ve "Kişiler" emin olun fazlasıyla yetiyor. :oke:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
İşletim sisteminde "Ben" ve "Kişiler" adı altında -işlevsellik olarak şimdilik eksikleri olsa da- fikir olarak mükemmel ötesi bir yapı dururken Facebook' un resmi uygulaması bence yavan kalır.

Geçenlerde birisi S3 ile L920' yi kıyaslamayı denedi. Bütün uygulamaların açılış süresinde bariz L920 öndeydi. Daha sonra windows' taki eksiklerden belaltı vurmaya başladı. Burda da lumia ezik kaldı ama öldürücü darbeyi sona saklamıştım :)

S3 sahibi arkadaşa, facebook' ta ortak arkadaşımız olan birisinin yüklediği son fotoğrafı bulmasını istedim. Ben kişiler' den S harfine basıp ismi semra olan arkadaşımı bulup bir sağa kayarak facebook' taki tüm aktivitelerini gördüm ve fotoğrafı buldum. Kendisi de Facebook uygulaması üzerinden yaklaşık 1 dakika sonra aynı fotoğrafa ulaşabildi. Daha sonra, hadi Semra' yı arayalım dedim. L920 ile telefonunu aramam 2-3 saniye sürdü. Arkadaş ise uygulamadan çıkıp, rehber' den ismi bularak aradı.

Kısacası ben facebook uygulamasını bağlı olduğum grup aktivitelerini görmek dışında kullanmıyorum. "Ben" ve "Kişiler" emin olun fazlasıyla yetiyor. :oke:

bakmala gormek arasindaki farki bulmuşsun:D

ardacumhur

ardacumhur

Üye

Teknoloji insanların hayatını kolaylaştırmıyorsa o teknoloji değildir :)

drangela61

drangela61

Üye
Arkadaşlar ben kısmından Facebook u ayarladığımızda online olan kişileri nasıl goruyoruz
Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt