Resimlerle Resimler


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

jöly

Üye
    Konu Sahibi
 

Calaissien

Üye
birleşmiş resimlerin içindeki resimler büyük resmin hikayesini anlatıyor
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
karmaşık resimler bir bütün yapmışlar
 
dreamgirls

dreamgirls

Üye
way be, süper olmuşlar ;)
 

Calaissien

Üye
mesela son resimde michelangelonun büyük eseri nuhun gemisi var (aslında hepsi michelangelo'nun) ve onun içindeki resimler Nuh'un gemisine binen hayavanları gösteriyor sadece görünüş olarak değil anlam olarak da çok büyük şaheserler
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt