Resımlerımız buraya toplayalım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahimcay1

Üye
bencede onun sesi dunyalara bedel...

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
forewer ımprezza turbo wrx stı modıfıed!!!:))

ibrahimcay1

Üye
o ayr1 olum
................

the_patriot

Üye
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 6 2005, 08:57 PM
[post=75675]Quoted post[/post]​

yaw senin bana kastın mı var ne yaramı deşiyon :ah:

keano

Üye
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 6 2005, 08:57 PM
[post=75675]Quoted post[/post]​
haa burda bi firma "japanese performance" dergisinde okuyodum iste, bi firma imprezalar icin bi turbo-eksoz sistemi gelistirmis, artik subarularda skyline evo supra'larin son hizlarina ulasacaklar...cunku onceden hep yavasdi digerlerine kiyasla..ayni 280 beygir olmasina ragmen..

the_patriot

Üye
keano senin coltunu cumartesi günü istanbul autodrom drag pistinde şaşırdım gördüm şaşırdım o araçtan yüksek performans beklemezdim doğrusu hiç de fena değil

ibrahimcay1

Üye
keanonun arbaya laf yok...!!!

doukan1989

Üye
Rockford taktin sen o imprezalara olum. tamam guzel de baska sesi guzel arabalar da var bence skyline ve bmw sesini bi daha dinle :D

keano

Üye
Originally posted by the_patriot@Jun 6 2005, 09:04 PM
keano senin coltunu cumartesi günü istanbul autodrom drag pistinde da gördüm o araçtan yüksek performans beklemezdim doğrusu hiç de fena değil
[post=75692]Quoted post[/post]​
hmm..kesin Evo motoru yada mitsubushi Fto veya Gto lardan bi V6 Mivec motor vardir onda..burda yapiyolar cok motor nakli o arabaya.. yani cokda baba oluyo ama..kasko iste.. hep diyom burda araba ucuz yola cikarmasi pahali...yasin ne kadar gencse kasko o kadar pahali.. igrenc yaa.. bi alasim cant aldim ekstardan 180milyon odemek zorunda kaldim sigorta firmasina..isin kotu yani sigorta zorunlu...sigortan olmadan yol vegisini gidip alamiyon..o da olmadimi polisle isin is.. hay ben... neyse konuya donelim..evet colt'un bide 1.6 mivec cyborg modeli var..o da 175 beygir 925kg araba..iyi arabadir colt...ne yazikki bende 1.3 motor var..neyse canim..colt colt'tur...
bide yeni kasa coltlar'in 1.5 mivec turbo motoru var chipleyince araba 200beygir oluyo..normalde 175 falan.. (mivec- hondanin vtec teknoljisinin mitsubishicesi)..neyse ben yine bi sayisal oynamaya gidiim canim cekti bak

the_patriot

Üye
yaw bir tane autodromda çekilmiş resim buldum colt ile ilgili

drag öncesi

keano

Üye
olm ferrari o :P biede SHiTroen saxo..bide clio..bide mini..baska araba secemiyom le ben..gozluklerim nerdeeee :'(

the_patriot

Üye
yaw mininin yanındaki colt değilmi yoksa başka bir mitsubishi mi ????

keano

Üye
O Citroen (SHitroen) saxo VTR yaa...

the_patriot

Üye
aga benim gördüğüm colt tu yaw gittiğimde, dur siteyi araştırıyom biraz sonra göstericem

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
hakkaten patrıot ya ben onu 20 km oteden anlarım sende :)))coltun keonodakı kasası yok tr de:((malesef bu arada en guzel ses ımprezza ne bmw ne skylıne

the_patriot

Üye
ve buldum :D biraz yazı yazdım resme :D

doukan1989

Üye
sana sesini cekip gonderecem bmw nin. o zamn gorursun bmw mi subaru mu :D

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
bmwyı susturur ımprezza hadı bakalım:))))

the_patriot

Üye
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 6 2005, 09:37 PM
bmwyı susturur ımprezza hadı bakalım:))))
[post=75772]Quoted post[/post]​

kardeş sen hiç 280 ps lik impreza nın olduğu cadde den geçtin mi yaw camlar inliyor

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
+1 patrıot aynen oyle:)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt