Resımlerımız buraya toplayalım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
ayıp edıyonuz olmazmı??chıp+kat ıptalı+kutu ıcı hava fıltresı +muzık sıstemı benım degıl araba babamın benım arabam oyle olurmu hıc ya!!!! ayıp edıyonuz ayrıca oylesıne ektım arabayı motor guzel ama dımı tıp olarak??

the_patriot

Üye
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 5 2005, 12:22 AM
ayıp edıyonuz olmazmı??chıp+kat ıptalı+kutu ıcı hava fıltresı +muzık sıstemı benım degıl araba babamın benım arabam oyle olurmu hıc ya!!!! ayıp edıyonuz ayrıca oylesıne ektım arabayı motor guzel ama dımı tıp olarak??
[post=73647]Quoted post[/post]​

anlamıştım babanın yada başkasının olduğunu yoksa o arabanın sahibine hiç benzemiyorsun bu arada arkadaşlar ben çıkıyorum herkese iyi geceler yarın görüşürüz

Quattro

Quattro

Üye
o.k Eline sağlık resimler çok güzel.
Ayrıca biz şaka yapıyoz olum alınma hemen :D
bak ağlarım ama haaaaa :'( :'( :'( :D :D :D

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
walla alınmayım ozmn bu arada 1-2 hafta ıcınde krom jant glıyo lagunamıza 17 lık oylede ceker gonderırım:)) ozmn ıyı olur!!

İbo Bey

Üye
Rock Ford resimler çok güzel! Ellerine sağlık! Yeni görevin de hayırlı olsun bu arada ;;)

keano

Üye
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 5 2005, 12:29 AM
walla alınmayım ozmn bu arada 1-2 hafta ıcınde krom jant glıyo lagunamıza 17 lık oylede ceker gonderırım:)) ozmn ıyı olur!!
[post=73664]Quoted post[/post]​
alaaa krom almayin yaa...krom cok parlak yaa... a$iri parlak hatta yaa... ama tabi zevk meselesi tabiikide.. evet bende baktim resimlere (2 tanesine simdilik..yavas yavas acildiindan bende yavas yavas bakiyorum) tamda cant alin iyi olur dicektim.. 17" alinca lastiginizin yuzeyide genislicek..araba birazdaha yavas hissetcek eskiye gore..ama soona alisiyon..ben 13 ten 15'e gectiimde oole hissetmistim arabamda..bide yol gurultusu artti..hatta adamlar yanlis adaptor vermislerdi (plastik bi parca cantin icine takiyon o ic kisma lokmalarin takilcaa bolgeye..tabi cantin/arabanin modeline gore) yanlis vermislerdi onlari..neyse..konuya donelim 17 fena durmaz buyuk arabada...hayirli ossun simdiden...yol tutusu mukemmel artcak..ciddi ciddi...

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
saol ıbo bey yenı olduk buzde calısıyoruz ıste:)bu arada harbı krom deıl benım dedıgın TOORA ları bılırmısın???normal jant ancak ozel bır boya atıyolar krom gıbı gozukuyo oyle parlak degıl hafıf koyu duruyo guneste fılan krom gıbı oluyo onlardan ıste ben toora almıcam ama baska bı marka:)

doukan1989

Üye
Toora guzel janttir. Benim olsa honda miza ben de krom takacaktim ama vazgectim cunku pahali+cok kolay ciziliyor. Keano dostum 1990 Honda Civic icin stop grubu veya angel eyes var mi ??

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
war ya doukan buluruz kardesım ayıpsın ben arastırıyım amerıkada fılan war turkıyede hazırda bulan zor getırtmen lazım ya ıngıltereden fılan yada amerıka japonyadan ama adamlar getırıyo sen soyluyon pahalı degıl zaten

Quattro

Quattro

Üye
Kim ne derse desin krom jant ayrı bi güzel yani hiç bişey yapma krom jant tak araba kendini hemen belli ediyor. :hoho:

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
aynen bende o yuzden krom alacam!!!!zevkler aynı quattro!!!

Quattro

Quattro

Üye
Ulen varya bi araba olcak şöle adam gibi nasıl şekil yaparım krom jant falan ama yok işte. :'( Olsa direk hergün sizin ordayım Rockford ama bekle beni yakında olacak :rolleyes:

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardesım alınca bulusuruz ama benım daha 1-2 senem war malesef:(

doukan1989

Üye
Saol rockford ama amerika dan bende buldum cardomain die bi site. Disariya satmiyor adamlar. Fiyatlari superdi ama. Gir bir goz at

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
bılıyorum oglum nasıl satmıyolar baska bırsuru sıte war pasalar gıbı satıyolar google dan arastır ben bızım arabanıın bıle seffafını bulduk ya!!!

Quattro

Quattro

Üye
Doukan nasıl bulamadın olum :ah:
Sen yapma bari başkası dese inanacamda :D

RockFord Fosgate

Üye
    Konu Sahibi
hakkaten ha heryerde dolusuyla war ebuy e fılan bak hala bulamadıysan ya da benbı buluyım sanada gor!!:)

ibrahimcay1

Üye
Quattro beni de al he bende arabay1 al1r1m beraber c1kar1z RockFord da gelicek zaten RockFord allah1n emri o olmassa araba bozulsa kime sorcaz dimi Quattro....

doukan1989

Üye
beni unuttunuz ya cok darildim size :'(

Quattro

Quattro

Üye
Ayıpsınız yaw ben lafın gelişi söledim. Tabii canım Rockford olmazsa olmaz. Yolda falan kalırız sonra bide adammı arıcaz oralarda. Burda Rockford dururken :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt