Renk farkı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OPC

OPC

Üye
    Konu Sahibi
Renk farkı
Daha önce konu açıldı mı bilmiyorum ama benim cihazı alınıştan arka kapak ve çervenin telefon rengiyle farkı var acaba başka kimlerde böyle garantiye göndersem değiştirirler mi renk farkı olan yerleri :hmmm

Benim cihazın kutusunda model olarak C6-01.3 yazıyor sizlerde kaç arkadaşlar belki üretim serisini belirtiyordur ve benim renk farkını o rakamla ilişkilendirmem için bir sebep olabilir

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
orjinal renk boyle degil baktıgım kadarıyla . ayıplı mal diye kasa degisimi yaparlar. olmadı yeni cihaz verirler. dene şasını derim

- - - Eklendi - - -

OPC

OPC

Üye
    Konu Sahibi
orjinal renk boyle degil baktıgım kadarıyla . ayıplı mal diye kasa degisimi yaparlar. olmadı yeni cihaz verirler. dene şasını derim

- - - Eklendi - - -

Yorumunuz için teşekkürler dikkatli bakılmazsa belli olmuyor telefoncuya fiyat sorarken farketmedi mesela. Arkadaşımda da var aynı cihazdan o da siyah onunki normal. Sorun teşkil etmiyor aslında ben özellikle başka böyle sorun yaşayan var mı diye merak ettim. Birde benim kutuda model olarak C6-01.3 yazıyor sizlerde kaç yazıyor belki üretim serisini belirtiyordur

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
uretim partisidir. mesela bi zamanlar 5800 aldım arkadastada vardı onun ekranı daha canlı gosterıyordu flas rengi felan daha beyazdı. onunki3. uretimdi

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Yukarıdaki ile aşağıdaki malzeme aynı değil renk farkı zaten var renk değilde ton farkı diyelim ama seninkinde baya belli oluyor :hmmm

OPC

OPC

Üye
    Konu Sahibi
Yukarıdaki ile aşağıdaki malzeme aynı değil renk farkı zaten var renk değilde ton farkı diyelim ama seninkinde baya belli oluyor :hmmm

evet acaba ne yapsam :hmmm garantiye başvursam ne derler ki :hmmm

OPC

OPC

Üye
    Konu Sahibi
Evet güncelliyorum konuyu benden başka cihazında böyle bir şey olan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt