Renault Megane 2 Mi Opel Astra Mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Renault Megane 2 Mi Opel Astra Mı ?
Allah kısmet ederse 72 gün sonra teskere alıcam babamda saolsun sen gel senin araba işini hallederiz dedi ve ne istiyosun dedi bende megane 2 ile opel astra (yeni kasa değil yeninin bi eski kasası hb olanı) arasında kaldım dedim hağla karar vermiş değilim ne önerirsiniz ??

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Renault motorlarını motor ustaları pek sevmez.Hatta bizim burda Renault araçları dükkanına sokmayan sanayiciler var.
Ben olsam Opel alırım.Renault belki biraz daha tasarruflu olabilir(yakıt veya yedek parça konusunda) ama kalite ve konfor Alman arabasında vardır.Hele de makyajlı beyaz bir astra bulursan süper olur :)
Renault'un Latitude ve belki Laguna haricinde kayda değer arabası yok..

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bence de Opel Astra Gökhan, pişman olmazsın.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
megane askım bıtmıyor ya kararsızım

__xXx__

__xXx__

Üye
bence opel al en azından kaportası renault a göre daha sağlam

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
esmeran3

esmeran3

Üye
Kardeşim o dediğin arabaları kullandım ama sen tasarruflu ve ucuz parçalı istiyorsan tabiki megan2 ama kasa yönünden sağlam konfor tip yönünden opel astra makyajlı kasasını öneririm neden dersen meganın ön çamurluklar plastik bildiğin fazla bi özellik yok 1.5 dizel alırsın büyük bi ihtimal fullu bile bi opel astranın yarı fullüne yetişemiyor içeriye sesi çok alıyor megan opelde bek dikkat etmedim ama almıyor megan kadar uzun yolda opel daha hızlı gider ama meganla bizim yaptığımız en fazla 196 oldu 250 ibresi varken hız 196 dediğime bakma daha hızlı gidenler var ama direksiyonu çok hafif oynatmamızda araba sanki takla atacak hissi veriyodu. Bu yüzden meganı pek sevmiyorum bu konuda.

Opel alırsanda full ünü al 2000 3000 TL fazla verirsin ama full bi araba alırsın şu an fiat doblo premio var megandan daha iyi ve oturaklı :) Ama karar senin

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Opel ses almıyor :no:

• Beğen
Tepkiler: __xXx__

MaxipmaN

Üye
ön takımları serttir astra h nin sert bi araba olduğunu söylüyorlar ama önemi yok , 2007 sonrası makyajlıydı sanırım onlar daha iyi seçenek olur

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Opel :good:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
apex2121

apex2121

Üye
gönül megan mantık astra diyor. bu arada bende aynı ikilemdeyim bende makyajlı kasa 2006 vectra kullanıcısıydim inanin elektronik arizalarindan illallah ettim opele yanasacagimi sanmıyorum :)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
gönül megan mantık astra diyor. bu arada bende aynı ikilemdeyim bende makyajlı kasa 2006 vectra kullanıcısıydim inanin elektronik arizalarindan illallah ettim opele yanasacagimi sanmıyorum :)
her şeye uyarı vermesi de var :kıskıs:

apex2121

apex2121

Üye
abim ne arıza çıkarsın ne uyarı versin :-)

fk555897

fk555897

Üye
Bencede Opel Astra al. Opeller güzel araçlardır.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
cevaplar etkili oldu ya opel astra hb karar kıldım :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hayırlı olsun öyleyse.

• Beğen
Tepkiler: esmeran3 ve Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim abi :)

• Beğen
esmeran3

esmeran3

Üye
hayırlı olsun kardeşim

Never Back Down

Never Back Down

Üye
Kesinlikle opel.Opel deki Konfor Tartışılmaz

The SLayeR

The SLayeR

Üye
bncde opel astra iknci elleri bile zor blnuyor zorda kalıp elden cıkarmasıda var bunun tbi Allah gostrmesin öle bişey

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
__xXx__

__xXx__

Üye
opel doğru tercih olmuş kardeşim yalnız ikinci el alacaksan dikkat et piyasada çok fazla pert kaydı olan arabayı gıcır hale getiripte satan eleman var onların tuzağına düşmeyesin muhakkak exper kaydı iste yahutta arabanın şase numarasından siciline baktır.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve esmeran3

Üst Alt