Reklamsiz %100 her yöne bedava sms gönder...

Sponsorlu Bağlantılar

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Reklamsiz %100 her yöne bedava sms gönder...
160 karakter destekli REKLAMSIZ bedava sms sitesi.Hem de her yöne:

Sms göndermek için 86 yı silip göndereceğiniz numaranın başına 9 ekleyin mesajınızı yazın ve SEND'e basın. Örnek: 905323456789.

Yalnız tek kötü yanı gönderen numarasının +142583.... şeklinde olması.

• Beğen
Tepkiler: nixis, fatih418, ilyasozer ve 16 diğerleri

MUHAMMED ENES

MUHAMMED ENES

Üye
anlamadım lütfen ayrıntılı bir şekilde anlatırmısınız rica etsem ...

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Mükemmel bir bilgi. Böyle siteler fazla dayanmıyor. Umarım uzun gider. Gönderen numara olarak öyle bir numaranın olması aslında bazıları için tezavantaj olabileceği gibi bazıları için de avantaj sayılır. Bir bakıma gizli mesaj görevi görebilir. Sevgilisi olanlar bu numarayı onlara söyleyerek buradan mesaj atabilirler, hele ikinizde PC varsa mesajlar bedavaya gelir. Tabi bu hayaller bu sitenin ömrü ile sınırlı, bu da fazla uzun süreceğini sanmıyorum. Paylaşımın için Teşekkürler. Yeni paylasimlarını bekliyoruz. :oke:
Konuyu üst yapalım da herkes görsün.

anlamadım lütfen ayrıntılı bir şekilde anlatırmısınız rica etsem ...

anlamayacak birşey yok aslında. Numara bölümünde 86 yazıyor, onu silerek Türkiyenin kodunu yazacaksın ve senin numaramı örnek: 905361234567 sen numaranı bu örneğe göre oraya yaz, alt tarafta mesaj bölümü var oraya da mesajını yaz, daha altta doğrulama kodu var onuda yandaki kutucuğa yaz ve yeşil bir buton var ona basarak mesajını yolla, sadede 3 saniye sürüyor.

mydesparados

Üye
güzel hizmet emeğine sağlık arasan bulunmaz

mutlu772

mutlu772

Üye
Sagol kardesin emegin icin

pirfena

pirfena

Üye
forumlarda daha once paylasilmisti genede tsk

ugur177

Üye
gülüm benim seni çooook sewiyorum

maxitr

maxitr

Üye
ellerine salık bilgi içn tesekkurler!!!! :oke:

phaze

Üye
çok teşekkürler emeğine sağlık

cannnnner

cannnnner

Üye
denedim gitmiyor msj . ulaşmıyor yani

n4t3on

Üye
annamadım :D:D ben yapıyom olmuyo

efsanecorumlu

Üye
çok teşekkürler kardeşim.çok işime yarıyor

idolbreaker

Üye
türkçesi de çıktı arkadaşlar. ben de kullanıyorum ve şimdiye kadar hiçbir sorun çıkmadı. kontör yeme falan olayı da yok. verdiğim linkten direk üye olabilirsiniz. ayrıca krediniz bitse bile hergün 18:00-19:00 arası bir tane bedava sms hakkınız da var. ahanda link:

,

kolay gelsin...

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
türkçesi de çıktı arkadaşlar. ben de kullanıyorum ve şimdiye kadar hiçbir sorun çıkmadı. kontör yeme falan olayı da yok. verdiğim linkten direk üye olabilirsiniz. ayrıca krediniz bitse bile hergün 18:00-19:00 arası bir tane bedava sms hakkınız da var. ahanda link:

,

kolay gelsin...

bu smscity sitesinden bıktım artık...

DhEngEshEz

Üye
bu forumda bu konudan önce konu açıldıysa bul getir...

arkadaşım bu konudan yüzlerce kez açıldı sırf ben 10 tane konu açtım bu site ile ilgili :D

kendine kredi toplamak için açmıssın bu konuyu bende çok toplardım:D

wurz86

Üye
kullanımı gayet kolay anlatımıda güzel olmuş teşekkürler

Karahasan

Karahasan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşım bu konudan yüzlerce kez açıldı sırf ben 10 tane konu açtım bu site ile ilgili :D

kendine kredi toplamak için açmıssın bu konuyu bende çok toplardım:D

bu konuyu başka konularla karıştırma bu senin bildiğin konudan değil galiba ezbere konuşuyorsun kredi toplamiyorum zaten toplamaya gerek yok bedava gönderiyor zaten konuyu iyi incele...

malentome

Üye
teşekkürler.
freesms.cloup........ vermiş olduğunu siteden sms gönderilebiliyor. ve üyelik istemiyor.
tecrübe sonuçlarım
1) trkcll kodu ile başlayan tüm numaralara (taşınmışlar dahil) hemen sms gidiyor.
2) vdfne kodu ile başlayan tüm numaralara (taşınmışlar dahil) smsler gecikmeli gidiyor. ama gidiyor sonuçta
3) avea kodu ile başlayan tüm numaralara (taşınmışlar dahil, mesela trkcllye geçmiş bir avea kodu ile başlayan numara) smsler HİÇ gitmiyor.

SeRKaNCa16

Üye
cok tesekkurler gercekten :)

Üst Alt