[Fatih54102] Ücretsiz SMS v0.1 BETA (Tüm Dünyaya Ücretsiz SMS Gönderin) [Signed] (Belle-S60v5)

Sponsorlu Bağlantılar

TheMadness

TheMadness

Üye
ÖNEMLİ:

24SMS Google App Engine sunucularını kullanır. Bazı ülkeler Google App Engine sunucularına erişimi engellemiştir, 24SMS çalışmayabilir.

Mesaj gönderebileceğiniz ülkeler:

Afghanistan, Albania, Algeria, Argentina, Armenia, Aruba, Australia, Austria, Azerbaijan, Bahrain, Bangladesh, Barbados, Belarus, Belgium, Belize, Bermuda, Bhutan, Bolivia, Botswana, Brazil, British, Brunei, Bulgaria, Cambodia, Cameroon, Canada, Chile, China, Colombia, Comoros, Congo, Croatia, Cyprus, Czech, Denmark, Djibouti, Dominica, Dominican, Ecuador, Egypt, England, Estonia, Ethiopia, Fiji, Finland, France, French, Gambia, Georgia, Germany, Ghana, Greece, Greenland, Grenada, Guam, Guatemala, Guinea, Haiti, Honduras, Hong-Kong, Hungary, Iceland, India, Indonesia, Iran, Iraq, Ireland, Israel, Italy, Jamaica, Japan, Jordan, Kazakhstan, Kenya, Korea, Kuwait, Laos, Latvia, Lebanon, Libya, Lithuania, Luxembourg, Macau, Macedonia, Madagascar, Malaysia, Maldives, Mali, Malta, Mauritania, Mauritius, Mexico, Moldova, Mongolia, Montenegro, Morocco, Mozambique, Namibia, Nepal, Netherlands, New Zealand, Nicaragua, Niger, Nigeria, Norfolk, Norway, Oman, Pakistan, Palestinian, Panama, Paraguay, Peru, Philippines, Poland, Portugal, Qatar, Romania, Russia, Rwanda, Saudi Arabia, Senegal, Serbia, Sierra, Singapore, Slovak, Slovenia, Somalia, Spain, Sudan, Sweden, Switzerland, Syria, Taiwan, Tajikistan, Tanzania, Thailand, Togo, Tonga, Trinidad&Tobago, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Turks, U.A.E, UK, Uganda, Ukraine, Uruguay, U.S.A, Uzbekistan, Vanuatu, Venezuela, Vietnam

ॐOsMaN

ॐOsMaN

Üye
öncelikle teşekkürler :) günlük gönderme sınırı varmı?

ergene123

Üye
gönderiyor hacı eyvallah :)

sincarezindan

sincarezindan

Üye
süper bişi teşekkürler :)

Duran.Y

Duran.Y

Üye
program çok iyide gönderdiğimiz kişinin başına bi is acmasa bari ve sınırlı mı acaba.

Rocker84

Rocker84

Üye
arkadaşlar sizlerin önerisine ihtiyacım var
ben sms için skype kullanıyorum güvenlik açısından..ancak skype sms id çalışmıyor yani gönderdiğim sms ler benim numaramdan gitmiyor ama aramalarda benim numaram çıkıyor skyptan cep telefonu aradığımda..bunu çözemedim..yurtdışına 20krş gibi bi fiyat kesiyor skype..turkcell 83krş :off: skype tan sms lerim anında ulaşıyor ancak herdefasında farklı bir özel bi skype numarasıyla..
az çok derdimi anlatabildim sanırım..aradığım program benim numaramdan gönderir gibi göndersin istiyorum internet üzerinden.kredi alırım sorun değil.yurtdışı sms kulanıyorum ve turkcell 100 sms paketi 15 tl şuan oda 6-7 günde bitiyor ve 30 günün dolmasını bekliyorum mecburen sonrada skype tan devam ediyorum..bana alternatif bi program gerekli ancak sms id si çalışan bi program.voip olaylarına baktım çok anlamadım.varsa bildiğiniz bi program önerirseniz sevinirm :)

tekiray

Üye
ellerine sağlık güzel ve basit olmuş kullanışlı ve şık bir program

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
sonra bize para kitlemezler umarım :D

crazy_bull_01

crazy_bull_01

Üye
arkadaşlar sizlerin önerisine ihtiyacım var
ben sms için skype kullanıyorum güvenlik açısından..ancak skype sms id çalışmıyor yani gönderdiğim sms ler benim numaramdan gitmiyor ama aramalarda benim numaram çıkıyor skyptan cep telefonu aradığımda..bunu çözemedim..yurtdışına 20krş gibi bi fiyat kesiyor skype..turkcell 83krş :off: skype tan sms lerim anında ulaşıyor ancak herdefasında farklı bir özel bi skype numarasıyla..
az çok derdimi anlatabildim sanırım..aradığım program benim numaramdan gönderir gibi göndersin istiyorum internet üzerinden.kredi alırım sorun değil.yurtdışı sms kulanıyorum ve turkcell 100 sms paketi 15 tl şuan oda 6-7 günde bitiyor ve 30 günün dolmasını bekliyorum mecburen sonrada skype tan devam ediyorum..bana alternatif bi program gerekli ancak sms id si çalışan bi program.voip olaylarına baktım çok anlamadım.varsa bildiğiniz bi program önerirseniz sevinirm :)

fring diye bi program var... Internet üzerinden görüntülü konuşma yapabiliyorsun tel üzerinden... 2 telefonda da kurulu olacak program... Internette araştır bulursun... Umarım yardımcı olabilmişimdir... :)

- - - Eklendi - - -

ÇOK TEŞEKKÜRLER... Gerçekten işe yaşayan bi pro... Emeğine sağlık... :)

Rocker84

Rocker84

Üye
fring diye bi program var... Internet üzerinden görüntülü konuşma yapabiliyorsun tel üzerinden... 2 telefonda da kurulu olacak program... Internette araştır bulursun... Umarım yardımcı olabilmişimdir... :)

- - - Eklendi - - -

ÇOK TEŞEKKÜRLER... Gerçekten işe yaşayan bi pro... Emeğine sağlık... :)

sağol hocam ama aradığım çözüm bu değil teşekkürler :) karşı tarafta hiçbirşey yok varsıyorum düz telefon sadece,ben kendi numaramdan yollar gibi yollamak istiyorum sadece.smscity ye üye oldum orda ayarlarıda var.numaram gözükecek diyor hatta isim yazıp isimle bile gönderme seçeneği var kredi bile kesti kendime test için ondanda gönderdim ama bana gelen numara yabancı bi numara benimki değildi :/

fishtext sitesi ve websms android app ile istediğimi kısmen çözdüm.yurt içine turkcellde kendi numaram çıktı ama aveya attığımda yurttışından bi numaradan gelmiş gibi gözüktü :/ herneyse bana yurtdışına göndermek işi kaldı onu deneyeceğim..ayrıca belirtmem gerekirse fishtext pek çok siteden daha ucuz smsmleri hemen ulaşıyor.skype ta 1 euro = yaklaşık 11 sms,fishtext te ise 1 euro ile 35 e yakın mesaj atabiliyorsunuz

hsyn5228

hsyn5228

Üye
teşekkürler

mert41994

mert41994

Üye
sağol hocam ama aradığım çözüm bu değil teşekkürler :) karşı tarafta hiçbirşey yok varsıyorum düz telefon sadece,ben kendi numaramdan yollar gibi yollamak istiyorum sadece.smscity ye üye oldum orda ayarlarıda var.numaram gözükecek diyor hatta isim yazıp isimle bile gönderme seçeneği var kredi bile kesti kendime test için ondanda gönderdim ama bana gelen numara yabancı bi numara benimki değildi :/

fishtext sitesi ve websms android app ile istediğimi kısmen çözdüm.yurt içine turkcellde kendi numaram çıktı ama aveya attığımda yurttışından bi numaradan gelmiş gibi gözüktü :/ herneyse bana yurtdışına göndermek işi kaldı onu deneyeceğim..ayrıca belirtmem gerekirse fishtext pek çok siteden daha ucuz smsmleri hemen ulaşıyor.skype ta 1 euro = yaklaşık 11 sms,fishtext te ise 1 euro ile 35 e yakın mesaj atabiliyorsunuz

bu programda gönderen yerine numaranızı yazabiliyorsunuz. Yani smsin sonunda sizin numara gösterilebiliyor. Belki bir çözüm olur.

Plesk234

Üye
hata mesajı geliyor.

kulORD

Üye
aynen bendede hata mesajı geldi.

federico2424

federico2424

Üye
sonuç böyle bende sebep???

mert41994

mert41994

Üye
sonuç böyle bende sebep???

mobil sitesi açıldı sanırım 24sms.net'ın ondan uyumsuzluk yaşıyor. Güncelleme gelirse hallolacaktır. Normalde site kapalıyken verir bu hatayı.

onur.t

Üye
arkadaşlar programla filan uğraşmayın sms24.net internet sitesine direk giriş yapın tarayıcınıza başlangıç sayfası olarak ekleyin daha güzel zaten bu programda çalışmıyor

ID68

Üye
evet arkadaşlar ben kendi sitesinden gönderiyorum ama gönderildoii diyor fakat gitmiyor yani türkçe karakterde kullanımyorum

- - - Eklendi - - -

pardon arkadaşlar ya kendi ülkemize bile gönderirken ülke kodunu eklemek lazımmış oldu teşekkürler sevdim bunu süper

mert41994

mert41994

Üye
evet arkadaşlar ben kendi sitesinden gönderiyorum ama gönderildoii diyor fakat gitmiyor yani türkçe karakterde kullanımyorum

- - - Eklendi - - -

pardon arkadaşlar ya kendi ülkemize bile gönderirken ülke kodunu eklemek lazımmış oldu teşekkürler sevdim bunu süper

bende yinede yollamıyor

ID68

Üye
bende yinede yollamıyor

www.24sms.com 'a ister telefondan ister pc den gir. Daha sonra from yazan yere kendi nonu yaz. Örnegin 05XXXXXXXX gibi daha sonra To yazan,alt kısma ise göndereğin numarayı ama başına +90 getirmen gerekiyor. +905XXXXXXXX gibi. Mesajın fazla uzun olmyacak şekilde türkçe karakter kullanmadan yazarsan gönderir :)