Reicast android ( Dreamcast emulatoru ) yardım lütfen.

Sponsorlu Bağlantılar

berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
    Konu Sahibi
Reicast android ( Dreamcast emulatoru ) yardım lütfen.
2 gündür uğraşıyorum çabalıyorum bir türlü bios gösteremedim. Denildiği gibi gösteriyorum biosları ama oyunlar açılmıyor. Bütün dünya oynuyor bir ben oynayamadım :(.. Telefonun performansı oyunları oynatacak güçte.

DC/data buraya atıyorum bios dosyalarını ama yok, "dc_bios.bin" dosyasını "dc_boot.bin" olarak değiştiriyorum yine çalışmıyor. Bios missing yani kayıp diyor :S. Ne saçma iştir bu.

Oynayan, kurmayı bilen varsa yardım edebilir mi ?

Teşekkürler.Beyler emulatoru bilen yok mu? Biosun yerini cihazın istediği gibi değiştiriyorum,fakat her seferinde başka yer istiyor benden.

Bir yardım istedik.

şerefli

şerefli

Üye
abi hata verdiği zaman orda dsoya konuu söylicek onun dediği yerlere tutana kadar kopyala yapıştır kopyaladığın yerleri silme ben 10-15 kere deniyom en sonunda tutuyo ama her yer bios dosyası oluyo yapan adam tahtalar eksik herhalde bişey yapıyon adam gibi yap bide o uygulama iyi değil shenmue ile sonic açıyo başka açmıyo hepsini denedim açmıyo ama kasma yok güzel yani

• Beğen
Tepkiler: berkkaralar1

thevahsi

Üye
yapabildinmi ben sorunu çözdüm yardıma ihtiyacın olursa yaz

• Beğen
Tepkiler: berkkaralar1 ve şerefli
şerefli

şerefli

Üye
yapabildinmi ben sorunu çözdüm yardıma ihtiyacın olursa yaz
valla kardeşim ben her yüklediğimde programa giriyorum istediği yerlerin hepsine bios dosyalarını tekrar tekrasr kopyalıyom en sonunda oluyo :D

• Beğen
berkkaralar1

berkkaralar1

Üye
    Konu Sahibi
Beyler mesajları yeni gördüm, çok teşekkürler. Ben de denedim denedim çalışmamıştı program, sonunda telefondan romlarla birlikte silmiştim. Hatta pc deki romları bile silmiştim sinirden. Ben Half life oynamak istemiştim aslında ( çok büyük beklenti biliyorum :D). Program ile hangi oyunları denediniz?

Biosları istediği yere atıp öncekileri siliyordum ben hep. Tekrar tekrar silmeden atmayı deneyeceğim en kısa zamanda.

thevahsi kardeşim senin yöntemin nasıl? :)

• Beğen
Tepkiler: şerefli
şerefli

şerefli

Üye
Beyler mesajları yeni gördüm, çok teşekkürler. Ben de denedim denedim çalışmamıştı program, sonunda telefondan romlarla birlikte silmiştim. Hatta pc deki romları bile silmiştim sinirden. Ben Half life oynamak istemiştim aslında ( çok büyük beklenti biliyorum :D). Program ile hangi oyunları denediniz?

Biosları istediği yere atıp öncekileri siliyordum ben hep. Tekrar tekrar silmeden atmayı deneyeceğim en kısa zamanda.

thevahsi kardeşim senin yöntemin nasıl? :)
kardeşi,m silmeden her yere kopyala çalışırsa dokunma hiç silme :D buda benim yöntemim :D

• Beğen
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
bu emulatörü google play hariç başka yerden indiremiyormuyuz

• Beğen
Tepkiler: şerefli

Üst Alt